Шариковый дезодорант

Вид:
На странице:
Сортировка:
ДЕЗОДОРАНТ-АНТИПЕРСПІРАНТ BEAUTIFUL BUTTERFLY, 50 МЛ 26918
КВІТКОВО-ФРУКТОВИЙ АРОМАТ Верхні ноти: зелене яблуко, соковитий бергамот, білий нектарин Ноти серця: жасмин самбак, рожева гарденія, конвалії Базові ноти: ваніль, мускус, деревні ноти Доповнення до жіночого аромату Beautiful Butterfly у форматі дезодоранта. Подарує свіжіс..
30 ГРН
ДЕЗОДОРАНТ-АНТИПЕРСПІРАНТ SPORT VITALITY, 50 МЛ 26919
КВІТКОВО-ФРУКТОВИЙ АРОМАТ Верхні ноти: лимонна цедра Ноти серця: яблуко «Гренні Сміт» Базові ноти: латаття Дезодорант одарує свіжість і приємний аромат протягом дня. Виготовлено в Росії/Польщі. ..
30 ГРН
ДЕЗОДОРАНТ-АНТИПЕРСПІРАНТ З КУЛЬКОВИМ АПЛІКАТОРОМ AVON CHERISH (50 МЛ)45620
КВІТКОВО-ФРУКТОВИЙ АРОМАТ З ДЕРЕВНИМИ НОТАМИ Верхні ноти: малина, свіжий бергамот, рожевий перець Ноти серця: цвіт вишні, півонія, жасмин самбак Базові ноти: мускус, тіаре, теплий сандал Дезодорант продовжить звучання аромату і подарує свіжість на весь день. ЗАСТОСУВАННЯ: Нано..
35 ГРН
Дезодорант-антиперспірант з кульковим аплікатором Far Away (50 мл)92885
Парфумований дезодорант-антиперспірант – доповнення до жіночого аромату Far Away, дарує свіжість і приємний аромат. Він не буде конфліктувати з парфумом, а навпаки – посилить і продовжить звучанняаромату. Парфумна вода Far Away Gold – ..
35 ГРН
Дезодорант-антиперспірант з кульковим аплікатором Little Black Dress (50 мл)15427
СХІДНО-КВІТКОВИЙ АРОМАТ Верхні ноти: цикламен, екзотичний коріандр, індонезійський жасмин, пелюстки квітучого абрикоса, африканський імбир Ноти серця: гарденія, іланг-іланг, рожева півонія Базові ноти: мускус, боби тонка, японська слива, сандал Доповнення до аромату Littl..
35 ГРН
ДЕЗОДОРАНТ-АНТИПЕРСПІРАНТ З КУЛЬКОВИМ АПЛІКАТОРОМ LITTLE BLACK DRESS, 50 МЛ 71925
СХІДНО-КВІТКОВИЙ АРОМАТ Верхні ноти: цикламен, екзотичний коріандр, індонезійський жасмин, пелюстки квітучого абрикоса, африканський імбир Ноти серця: гарденія, іланг-іланг, рожева півонія Базові ноти: мускус, боби тонка, японська слива, сандал Доповнення до аромату Little Black D..
30 ГРН
ДЕЗОДОРАНТ-АНТИПЕРСПІРАНТ З КУЛЬКОВИМ АПЛІКАТОРОМ PERCEIVE, 50 МЛ 31825
СХІДНО-КВІТКОВИЙ АРОМАТ Верхні ноти: жовта фрезія, білий перець Ноти серця: груша, дамаська слива, іланг-іланг Базові ноти: ванільна орхідея, сандалового дерева, мускус Цей впевнений аромат створює відчуття чистоти і спокою. Дезодорант-антиперспірант подарує свіжість і аромат весь..
35 ГРН
ДЕЗОДОРАНТ-АНТИПЕРСПІРАНТ З КУЛЬКОВИМ АПЛІКАТОРОМ PUR BLANCA (50 МЛ)68379
СХІДНО-КВІТКОВИЙ АРОМАТ Верхні ноти: біла фрезія, іланг-іланг Ноти серця: біла півонія, латаття, троянда Базові ноти: мускус, сандал, геліотроп Доповнення до аромату Pur Blanca у форматі дезодоранта-спрея. ЗАСТОСУВАННЯ: Наносити на суху, попередньо очищену шкіру. Не наносити н..
35 ГРН
ДЕЗОДОРАНТ-АНТИПЕРСПІРАНТ З КУЛЬКОВИМ АПЛІКАТОРОМ SUMMER WHITE SUNSET, 50 МЛ 25679
СХІДНО-КВІТКОВИЙ АРОМАТ Верхні ноти: рожевий перець, маракуйя, шкірка бергамоту Ноти серця: розкішний лотос, квітку мандарина, конвалії Базові ноти: запашна деревина берези, мускус, ветивер Парфумований дезодорант подарє свіжість та приємний аромат на весь день. ЗАСТОСУВАННЯ: ..
30 ГРН
Дезодорант-антиперспірант з кульковим аплікатором «Максимальний ефект» для Неї (50 мл)90407
Жіночий роликовий дезодорант «Максимальний ефект» захищає від поту і неприємного запаху до 72 годин*. Він ефективно справляється навіть із серйозними навантаженнями – сильною спекою, фізичною роботою, стресом, активними заняттями спортом. Створений без спирту, тож не подразнює поголену ш..
35 ГРН
ДЕЗОДОРАНТ-АНТИПЕРСПІРАНТ З КУЛЬКОВИМ АПЛІКАТОРОМ «НІЖНІСТЬ ШОВКУ» (50 МЛ)22195
Кульковий дезодорант «Ніжність шовку» створений для жінок з ніжною і делікатною шкірою. Ти уважно підбираєш будь-який косметичний засіб і вибираєш дезодорант, який водночас і захищає шкіру від поту, і доглядає за нею. Новинка від Avon On Duty надійно захищає від поту до 48 годин* і водночас ..
35 ГРН
ДЕЗОДОРАНТ-АНТИПЕРСПІРАНТ З КУЛЬКОВИМ АПЛІКАТОРОМ, ЩО ЗМЕНШУЄ РІСТ ВОЛОССЯ (50 МЛ)20336
Екслюзивна новинка від Avon On Duty, про яку кожна жінка могла тільки мріяти. Тепер дезодорант для тіла не тільки захищає від неприємного запаху та поту, а й сповільнює ріст волосся! Революційна формула з рослинними екстрактами гамамелісу, білої верби і олією ши уповільнює ріст волосся, зволожує ..
35 ГРН
ДЕЗОДОРАНТ-АНТИПЕРСПИРАНТ С ШАРИКОВЫМ АППЛИКАТОРОМ "БЕЛАЯ ГАРДЕНИЯ", 50 МЛ 58256
Имеет свежий аромат с нотами белой гардении. Создан на основе технологии "Dry Pore". Позволяет сохранить свежесть в течение 24 часов*. Благодаря деликатному составу можно применять после бритья. Протестирован дерматологами.   Произведено в России/Польше.  ..
30 ГРН
Дезодорант-антиперспирант с шариковым аппликатором "Сила минералов", 47160
Дезодорант-антиперспирант с минерали для женщин содержит натуральный минеральный комплекс, регулирующий потоотделение, дарит 24* часа защиты от пота и неприятного запаха, ухаживает за кожей подмышек. * на основании клинического исследования №3686-01-07-04   при участии 27 челов..
30 ГРН
ДЕЗОДОРАНТ-АНТИПЕРСПИРАНТ С ШАРИКОВЫМ АППЛИКАТОРОМ "ТРОПИЧЕСКАЯ СВЕЖЕСТЬ" , 50 МЛ 18174
Создан на основе технологии ""Dry Pore"" и обеспечивает эффективную защиту от пота и неприятного запаха на 48 часов*, чем бы Вы не занимались. Дарит чувство уверенности в любой ситуации. Не содержит спирта. Произведено в России/Польше.  ..
30 ГРН

Шариковый дезодорант avon – средство для удаления пота. Купить шариковый дезодорант