купить Avon ClearSkin

Вид:
На странице:
Сортировка:
Відлущувальний скраб для обличчя з екстрактами гамамелісу і евкаліпта «Зменшення пор і блиску» (75 мл)07164
Скраб з новою технологією Pore Penetration робить шкіру гладенькою, очищає забиті пори і усуває жирний блиск. ЗАСТОСУВАННЯ: Наносити масажними рухами на вологу шкіру обличчя. Ретельно змити водою. Використовувати 1-2 рази на тиждень.Тільки для зовнішнього застосування. Уникати когтакту з очим..
45 ГРН
Засіб 3-в-1 з білою глиною. Очищення + Скраб + Маска 09153
Засіб очищує пори і видаляє надлишки шкірного жиру. Видаляє чорні точки і допомагає запобігти появі нових.   ЗАСТОСУВАННЯ:  Як засіб для щоденного очищення: нанести легкими масажними рухами на вологу шкіру обличчя, потім ретельно змити водою.  Як маска: нанести легк..
45 ГРН
Засіб для нічного догляду з екстрактом зеленого чаю 09288
Засіб для нічного догляду допомагає в боротьбі з вуграми й акне завдяки спеціальній формулі з саліциловою кислотою.   ЗАСТОСУВАННЯ: Наносити увечері на чисту шкіру тонким шаром на уражену ділянку або на все обличчя. Тільки для зовнішнього застосування. Уникайте потрапляння засобу в о..
55 ГРН
ЗВОЛОЖУВАЛЬНИЙ КРЕМ ДЛЯ ОБЛИЧЧЯ З ТОНАЛЬНИМ ЕФЕКТОМ «ДЛЯ ПРОБЛЕМНОЇ ШКІРИ»25238
Крем зволожує шкіру і одночасно вирівнює тон. Приховує недоліки, заспокоює шкіру. Містить екстракти пшениці і чайного дерева.   Виготовлено в Польщі. ..
50 ГРН
ЗВОЛОЖУВАЛЬНИЙ КРЕМ ДЛЯ ОБЛИЧЧЯ З ТОНАЛЬНИМ ЕФЕКТОМ «ДЛЯ ПРОБЛЕМНОЇ ШКІРИ»30230
Крем зволожує шкіру і одночасно вирівнює тон. Приховує недоліки, заспокоює шкіру. Містить екстракти пшениці і чайного дерева.    ЗАСТОСУВАННЯ: Ретельно очистити шкіру. Легкими рухами нанести на шкіру обличчя тонкий шар крему.   Виготовлено в Польщі. ..
50 ГРН
Маска для глибокого очищення з екстрактом ромашки «Проти чорних точок»09279
Маска глибоко очищує шкіру завдяки екстракту ромашк, усуває чорні цятки.   ЗАСТОСУВАННЯ: Нанести тoнким шaром на шкіру обличчя. Коли маска стане білого кольору, ретельно змити  водою. Використовувати 2-3 рази на тиждень. Зберігати в недоступному для дітей місці. Уникати потрапля..
45 ГРН
Маскуючий олівець «Для проблемної шкіри»07440
Коректор прекрасно маскує будь-які червоні цятки, подразнення, пігментацію та інші недоліки шкіри. ЗАСТОСУВАННЯ: Нанести точково на шкіру і розтушувати пальцем. Уникати контакту засобу з очима. Зберігати в недоступному для дітей місці.   Виготовлено в Польщі. ..
40 ГРН
Набір 2-в-1 «Зменшення пор і блиску»26748
У наборі:   Відлущувальний скраб для обличчя з екстрактами гамамелісу і евкаліпта «Зменшення пор і блиску» (75 мл) Тонік для глибокого очищення пор з екстрактами гамамелісу і евкаліпта «Зменшення пор і блиску» (100 мл) ..
75 ГРН
Набір 3-в-1 «Зменшення пор і блиску»72443
У наборі:   Відлущувальний скраб для обличчя з екстрактами гамамелісу і евкаліпта «Зменшення пор і блиску» (75 мл) Очищувальний гель для обличчя з екстрактом гамамелісу і евкаліпта «Зменшення пор і блиску» (125 мл) Тонік для глибокого очищення пор з екстрактами гамамелісу і е..
95 ГРН
Набір 4-в-1 «Зменшення пор і блиску»28978
У наборі:   Відлущувальний скраб для обличчя з екстрактами гамамелісу і евкаліпта «Зменшення пор і блиску» (75 мл) Маска для обличчя з екстрактами гамамелісу і евкаліпта «Зменшення пор і блиску» (75 мл) Очищувальний гель для обличчя з екстрактом гамамелісу і евкаліпта «Зменше..
145 ГРН
Набір «Проти чорних точок» із 2-х продуктів 47096
У наборі:   Очищувальний тонік для обличчя з алое вера і екстрактом ромашки «Проти чорних точок» (100 мл) Очищувальний засіб для обличчя з відлущувальним ефектом з алое вера і екстрактом ромашки «Проти чорних точок» (125 мл) ..
75 ГРН
Набір «Проти чорних точок» з 3-х продуктів 72619
У наборі:   Очищувальний тонік для обличчя з алое вера і екстрактом ромашки «Проти чорних точок» (100 мл) Очищувальний гель-пілінг для обличчя «Проти чорних точок» (30 мл) Очищувальний засіб для обличчя з відлущувальним ефектом з алое вера і екстрактом ромашки «Проти чорних т..
115 ГРН
Набір «Проти чорних точок» з 4-х продуктів 28984
У наборі:   Очищувальний тонік для обличчя з алое вера і екстрактом ромашки «Проти чорних точок» (100 мл) Очищувальний гель-пілінг для обличчя «Проти чорних точок» (30 мл) Очищувальний засіб для обличчя з відлущувальним ефектом з алое вера і екстрактом ромашки «Проти чорних т..
149 ГРН
Набір «Проти чорних точок»75505
У наборі:   Засіб 3-в-1 з білою глиною. Очищення + Скраб + Маска (75 мл) Тонік проти чорних точок з білою глиною (100 мл) ..
75 ГРН
Очищающее средство для лица "Очищение пор",88012
Формула нового очищающего средства содержит пудру семян фителефаса и экстракты эвкалипта и гамамелиса, которые и придают продукту такой темный цвет. Пусть оно станет Вашим помощником в борьбе за чистоту кожи. 125мл ..
45 ГРН

купить Avon ClearSkin