Догляд за тілом Encanto

Вид:
На странице:
Сортировка:
Зволожувальний гель для душу "Нефритова квітка та шовк" 08017
Гель для душу з колекції «Нефритова квітка та шовк» від Avon Encanto ретельно очищує шкіру, зволожує і робить ніжною, немов шовк. Але головний секрет, чому цей засіб люблять жінки всього світу, це його чуттєвий аромат. Розкіш кашемірового дерева, ніжність жасмину і терпкість бергам..
55 ГРН
Зволожувальний гель для душу"Рожевий букет і кашемір" 07784
Гель для душу з колекції «Рожевий букет і кашемір» від Avon Encanto ретельно очищує шкіру, зволожує і робить ніжною, немов шовк. А дизайнерський аромат з п'янкої магнолії, королівської фрезії, пікантної  малини, квітучого персика і теплої ноти бурштину відкриває всі грані твоєї чуттєвос..
55 ГРН
Косметична олія для вани і тіла "Нефритова квітка та шовк" 01017
Косметична олія для ванни і тіла «Нефритова квітка та шовк» від Avon Encanto ретельно зволожує і живить шкіру, роблячи її ніжною, немов шовк. Розкіш кашемірового дерева, ніжність жасмину і терпкість бергамота в поєднанні з нефритовою лозою— однією з найрідкісніших квіток на планеті — зл..
75 ГРН
Косметична олія для ванни і тіла "Рожевий букет і кашемір"94984
Косметична олія «Рожевий букет і кашемір» від Avon Encanto ретельно зволожує і живить шкіру, роблячи її ніжною, немов шовк. Але головний секрет, чому цю олію люблять жінки у всьому світі, це її дизайнерський аромат. Запаморочливий букет з п'янкої магнолії, королівської фрезії, пікантної ..
75 ГРН
Парфумований лосьйон для тіла "Нефритова квітка та шовк" 02741
Лосьйон для тіла з колекції «Нефритова квітка та шовк» від Avon Encanto ретельно зволожує і живить шкіру, роблячи її ніжною, немов шовк. Але головний секрет, чому цей лосьйон полюбило безліч жінок у всьому світі, це його чуттєвий аромат.  Розкіш кашемірового дерева, ..
95 ГРН
Парфумований лосьйон для тіла "Рожевий букет і кашемір" 94895
Лосьйон для тіла з колекції «Рожевий букет і кашемір» від Avon Encanto ретельно зволожує і живить шкіру, роблячи її ніжною, немов шовк. Але головний секрет, чому цей лосьйон полюбило безліч жінок у всьому світі, це його спокусливий запаморочливий аромат. Букет з п'янкої м..
95 ГРН