ANEW Platinum 55+

Вид:
На странице:
Сортировка:
Денний крем для обличчя «Клітинне відродження. Моделювання контурів обличчя» SPF 25 UVA / UVB (50 мл)
Виглядай та почувай себе чудово з відновленою шкірою! Засоби лінії Anew «Клітинне відродження»розроблені, щоб підтримати те, чого зріла шкіра потребує найбільше: зволоженість, еластичність, пружність. Створені спеціально для догляду за шкірою 55+. Денний крем містить технологію Vit..
145 ГРН
Засіб для миттєвого оновлення шкіри навколо очей «Клітинне відродження» (15 мл)19384
Засіб для шкіри навколо очей з лінії Anew «Клітинне відродження» створений для ефективного догляду з шкірою від 55 років. Засіб миттєво оновлює шкіру, а ефект триває до 8 годин*. Він візуально зменшує прояви зморщок, зменшує набряки та темні кола. Гелева текстура легко наноситься і швид..
115 ГРН
Крем для губ та шкіри навколо очей «Клітинне відродження» (15 мл)
Виглядай та почувай себе чудово з відновленою шкірою! Засоби лінії Anew «Клітинне відродження»розроблені, щоб підтримати те, чого зріла шкіра потребує найбільше: зволоженість, еластичність, пружність. Створені спеціально для догляду за шкірою 55+. Крем для губ та шкіри навколо очей ..
105 ГРН
Нічний крем для обличчя «Клітинне відродження. Моделювання контурів обличчя» (50 мл)
Виглядай та почувай себе чудово з відновленою шкірою! Засоби лінії Anew «Клітинне відродження»розроблені, щоб підтримати те, чого зріла шкіра потребує найбільше: зволоженість, еластичність, пружність. Створені спеціально для догляду за шкірою 55+. Нічний крем ефективно дбає про шкі..
145 ГРН
Набір Anew Platinum 33413
У наборі:   Денний крем для обличчя «Клітинне відродження. Окресленість і контур» SPF 25 UVA/UVB (50 мл) Очищувальна вода для обличчя «Очищення». Міні-версія (50 мл) ..
165 ГРН
НАБІР «КЛІТИННЕ ВІДРОДЖЕННЯ» ДЛЯ ВІКУ 55+ 28951
У наборі: Денний крем для обличчя «Клітинне відродження. Окресленість і контур» SPF 25 UVA/UVB (50 мл) Крем для губ і шкіри навколо очей «Клітинне відродження» (15 мл) ..
255 ГРН
Набір засобів по догляду за шкірою обличчя «Клітинне відродження. Моделювання контурів обличчя» 31412
Набір засобів з догляду за шкірою обличчя для віку 55+ Anew Platinum – 14-ти денний курс догляду за шкірою. Вік – не перешкода для красивої шкіри.Засоби з набору створені на основі технології Paxillium, яка допомагає посилити вироблення білка паксилін – ключового компонента шкіри, відповідаль..
225 ГРН
Сироватка для обличчя «Клітинне відродження. Миттєва окресленість»30923
Серія засобів Anew «Клітинне відродження» розроблена для догляду за зрілою шкірою у віці 55+. Ліфтинг-сироватки допомагає активізувати вироблення власного колагену, покращує текстуру і тон шкіри. Аміно- і AHA-кислоти в складі засобу допомагають повернути шкірі еластичність і чіткість контурам обл..
195 ГРН