Skin So Soft

Вид:
На странице:
Сортировка:
ЖИВИЛЬНА ОЛІЯ ДЛЯ ГОЛІННЯ З МАСЛОМ ШИ «БЕЗДОГАННА ГЛАДКІСТЬ» (150 МЛ)61819
Масло-трансформер пом'якшує, зволожує і не подразнює шкіру після гоління, не забиває леза бритви. Інноваційна формула під час гоління перетворюється в крем. Робить процес гоління комфортним. ..
75 ГРН
Крем для видалення волосся на обличчі з олією пінника лугового «Бездоганна гладкість», 15 мл 29005
Крем для видалення волосся на обличчі розроблений для ніжної депіляції без подразнення і неприємних відчуттів усього за 2,5 хвилини! Він допоможе дбайливо і швидко позбутися від волосся на обличчі, а олія пінника лугового у складі робить шкіру м’якою і гладенькою. Крем не призначений для д..
75 ГРН
Крем для удаления волос на лице с маслом Пениика лугового "Безупречная гладкость", 25375
Применение крема позволяет получить превосходный результат - удивительно гладкую нежную кожу. Удаляет нежелательные волосы всего за 2,5 минуты. Подходит для чувствительной кожи. Способ применения: Распределите крем по зоне депиляции толстым слоем. Через 2,5 минуты удалите крем с не..
60 ГРН
Крем-депілятор для зони бікіні з олією пінника лугового «Бездоганна гладкість», 75 мл 29079
Крем-депілятор для зони бікіні розроблений для ніжної депіляції без подразнення всього за 2,5 хвилини! Він допоможе дбайливо і швидко видалити волосся в делікатних зонах, олія пінника лугового пом'якшить шкіру.   ПЕРЕВАГИ - Підходить для чутливої шкіри  - Без запаху ..
75 ГРН
Крем-депілятор для чутливої шкіри з олією пінника лугового «Бездоганна гладкість», 100 мл 29014
Крем для видалення волосся розроблений для ніжної депіляції без подразнення всього за 2,5 хвилини! Він допоможе дбайливо і швидко позбутися від волосся на тілі, а олія пінника лугового подарує шкірі відчуття ніжності і шовковистості.   ПЕРЕВАГИ - Підходить для чутливої шкіри ..
95 ГРН
НАБІР ДЛЯ ВИДАЛЕННЯ ВОЛОССЯ НА ОБЛИЧЧІ «БЕЗДОГАННА ГЛАДКІСТЬ»: ВОСКОВІ СМУЖКИ (20 ШТ.) + ВОЛОГІ СЕРВЕТКИ З ОЛІЄЮ ПІННИКА ЛУГОВОГО (2 ШТ.)15484
Воскові смужки для швидкої депіляції і відмінного ефекту. До складу набору входять 20 воскових смужок, які ретельно видаляють зайві волосини, і 2 вологі серветки, що заспокоять шкіру після депіляції.  ЗАСТОСУВАННЯ - Процедура робиться на очищеній сухій шкірі. - Розігрій воскові..
105 ГРН