Planet Spa Avon

Вид:
На странице:
Сортировка:
SPA-НАБІР ДЛЯ НІГ 73021
Набір для домашніх SPA-процедур. Подаруй ніжкам неперевершене живлення і насолоджуйся гладенькими п'яточками. У наборі: Скраб для рук та стоп з маслом африканського дерева ши «Неперевершене живлення» Шкарпетки для косметичних процедур ..
90 ГРН
КРЕМ ДЛЯ РУК І НІГ «СКАРБИ БРАЗИЛІЇ» З ЕКСТРАКТОМ АСАЇ, 75 МЛ 41016
Засоби лінії «Скарби Бразилії» містять екстракт бразильської ягоди асаї, унікальної за кількістю корисних речовин і мікроелементів, дарують природну красу і сяючий вигляд шкірі та волоссю. Крем прекрасно пом'якшує кутикулу, ефективно зволожує шкіру і робить її гладенькою на дотик. Виготовлено..
55 ГРН
СКРАБ ДЛЯ РУК ТА СТОП З МАСЛОМ АФРИКАНСЬКОГО ДЕРЕВА ШИ «НЕПЕРЕВЕРШЕНЕ ЖИВЛЕННЯ» 10548
Скраб ефективно пом'якшує загрубілу шкіру на стопах та ліктях. Подаруй собі розкішний догляд з екзотичними інгредієнтами лінії Planet SPA «Неперевершене живлення». ЗАСТОСУВАННЯ Нанести на мокрі стопи. Помасажувати круговими рухами протягом 1 хвилини. Змити водою.   Уни..
46 ГРН
ШКАРПЕТКИ ДЛЯ КОСМЕТИЧНИХ ПРОЦЕДУР 48993
Підвищують ефективність косметичних процедур у догляді за шкірою стоп. Розміри: 20 х 10 см. Довжина стопи: 20 см. ..
56 ГРН
Крем для рук, стоп та ліктів з маслом африканського дерева ши «Неперевершене живлення» (75 мл)94262
  Насичений крем ретельно пом'якшує шкіру на ступнях і ліктях. Подаруй собі блаженство і насолоду з екзотичними інгредієнтами лінії Planet SPA «Неперевершене живлення». ЗАСТОСУВАННЯ Рівномірно нанести на шкіру рук за потреби. КРАЇНА-ВИРОБНИК Польща   ..
45 ГРН