Засоби укладки волосся

Вид:
На странице:
Сортировка:
Лак для волосся «Сильна фіксація»51837
Стійкий лак для волосся надасть зачісці ідеальну форму, не обтяжуючи при цьому волосся. Виготовлено в Польщі. ..
85 ГРН
Лосьйон-спрей для надання волоссю блиску «Блискучий ефект» (100 мл))52571
РОЗРОБЛЕНОНЬЮ-ЙОРКСЬКИМИ ЕКСПЕРТАМИ AVON. ІДЕАЛЬНА УКЛАДКА Лосьйон-спрей містить ретельно відібрані інгредієнти, які доглядають за волоссям та дарують йому сяйво протягом всього дня. Спрей наноситься на підсушене волосся перед сушінням феном або створенням зачіски. ЗАСТОСУВАННЯ: Рів..
65 ГРН
ЛОСЬОН -СПРЕЙ ДЛЯ ВОЛОС "ТЕРМОЗАЩИТА", 100 МЛ 19187
Захищає волосся від термічного впливу під час укладки феном, щипцями або вирівнювачем. Доглядає за волоссям і робить його більш здоровим.  Виготовлено згідно світових стандартів Avon на сертифікованому заводі, розташованому в Росії/Польщі. ..
45 ГРН
ЛОСЬОН- СПРЕЙ ДЛЯ ПРИДАНИЯ БЛЕСКА ВОЛОСАМ "БЛЕСТЯЩИЙ ЭФФЕКТ", 100 МЛ 60310
 Мгновенно делает волосы послушными, придает им пышность и блеск. Придает волосам нежный аромат. ..
45 ГРН
ЛОСЬОН-СПРЕЙ ДЛЯ ВОЛОС "КОНТРОЛЬ ГЛАДКОСТИ", 100 МЛ 29766
Спрей для бездоганно гладенького волосся. Легка формула дозволяє зробити ідеальну укладку. Волосся залишається прямим до трьох днів*! Виготовлено згідно світових стандартів Avon на сертифікованому заводі, розташованому в Росії/Польщі.  ..
45 ГРН
Набір "Ефект ламінування" 28928
У наборі; 1.Шампунь-догляд для фарбованого і мелірованого волосся "Міцелярне очищення" 250 мл. 2.Спрей-догляд для волосся "Сяючий блонд" 100 мл. ..
135 ГРН
СПРЕЙ-ДОГЛЯД ДЛЯ ВОЛОССЯ «СЯЮЧИЙ БЛОНД»78516
РОЗРОБЛЕНО НЬЮ-ЙОРКСЬКИМИ ЕКСПЕРТАМИ AVON. ЗАХИСТ Й ВІДНОВЛЕННЯ КОЛЬОРУ З 1-го* застосування нейтралізує жовтизну Оціни екстразахист кольору та експрес-оновлення волосся з першого застосування! Спрей-догляд  «Сяючий блонд» - це сироватка-еліксир, що захищає і підтримує колір сві..
65 ГРН
Лосьйон-спрей для волосся «Контроль гладкості», 100 мл 64796
РОЗРОБЛЕНО НЬЮ-ЙОРКСЬКИМИ ЕКСПЕРТАМИ AVON. ІДЕАЛЬНА УКЛАДКА Лосьйон-спрей для волосся створений на основі відібраних розгладжувальних і зволожувальних компонентів. Дарує волоссю гладкість до 3 днів*. Наноситься на підсушене волосся перед сушкою/укладанням. Використовуй розгладжувал..
65 ГРН
Лосьйон-спрей для волосся «Термозахист»52567
Завдяки унікальним інгредієнтам створює мікрозахисний бар'єр навколо кожної волосини, захищаючи волосся від термодії приладів для укладки. Зволожувальний комплекс дарує волоссю сяйво. Спрей наноситься на підсушене волосся, перед сушінням феном або створенням зачіски. ..
65 ГРН
Мус для укладки волосся «Сильна фіксація» (150 мл)54326
РОЗРОБЛЕНО НЬЮ-ЙОРКСЬКИМИ ЕКСПЕРТАМИ AVON. ІДЕАЛЬНА УКЛАДКА Мус для укладки містить інгредієнти Smart Styling, які надають волоссю об'єм від самих коренів, не обтяжуючи. Засіб доглядає за волоссям, відновлюючи тонкі, пошкоджені зони. Мус перетворюється в м'яку піну, яка наноситься на волог..
65 ГРН