Водостійкий олівець для очей «Акцент кольору»THE BIG SKINNY

Вид:
На странице:
Сортировка:
ВОДОСТІЙКИЙ ОЛІВЕЦЬ ДЛЯ ОЧЕЙ «АКЦЕНТ КОЛЬОРУ»BOLDEST BLACK/ ЗУХВАЛИЙ ЧОРНИЙ 70833
Boldest Black/ Зухвалий чорний Спробуй насичені відтінки для ефектних стрілок! Олівець легко наноситься, малює рівномірно, відразу перекриває натуральний колір шкіри, не залишаючи пробілів. Стрижень тоненький, добре підходить і для підведення очей, і для малювання стрілок. Стійкість ..
65 ГРН
ВОДОСТІЙКИЙ ОЛІВЕЦЬ ДЛЯ ОЧЕЙ «АКЦЕНТ КОЛЬОРУ»DEEP BROWN/ КОРИЧНЕВА БЕЗОДНЯ 70890
Deep Brown/ Коричнева безодня Спробуй насичені відтінки для ефектних стрілок! Олівець легко наноситься, малює рівномірно, відразу перекриває натуральний колір шкіри, не залишаючи пробілів. Стрижень тоненький, добре підходить і для підведення очей, і для малювання стрілок. Стійкість в..
65 ГРН
ВОДОСТІЙКИЙ ОЛІВЕЦЬ ДЛЯ ОЧЕЙ «АКЦЕНТ КОЛЬОРУ»DEEP NAVY/ ТЕМНО-СИНІЙ 70889
Deep Navy/ Темно-синій Спробуй насичені відтінки для ефектних стрілок! Олівець легко наноситься, малює рівномірно, відразу перекриває натуральний колір шкіри, не залишаючи пробілів. Стрижень тоненький, добре підходить і для підведення очей, і для малювання стрілок. Стійкість в олівця..
65 ГРН
ВОДОСТІЙКИЙ ОЛІВЕЦЬ ДЛЯ ОЧЕЙ «АКЦЕНТ КОЛЬОРУ»DEEP PLUM/ СЛИВОВИЙ 70727
Deep Plum/ Сливовий Спробуй насичені відтінки для ефектних стрілок! Олівець легко наноситься, малює рівномірно, відразу перекриває натуральний колір шкіри, не залишаючи пробілів. Стрижень тоненький, добре підходить і для підведення очей, і для малювання стрілок. Стійкість в олів..
65 ГРН