Олівець для губ "Ультра"

Вид:
На странице:
Сортировка:
ВЫКРУЧИВАЮЩИЙСЯ КАРАНДАШ ДЛЯ ГУБ ЦВЕТ: CORAL DESIRE/ КОРАЛОВИЙ, 0.25 Г 39999
Точные линии в макияже в моде уже не первый сезон.  Идеально проведенные, они придают губам красивую форму и дополнительный объем.  Кремовая текстура обеспечивает при нанесении ощущение легкости и комфорта.  Произведено в Германии. ..
55 ГРН
ВЫКРУЧИВАЮЩИЙСЯ КАРАНДАШ ДЛЯ ГУБ ЦВЕТ: MYSTERY MOUVE/НАСИЧЕНИЙ РОЖЕВИЙ, 0.25 Г 40696
Точные линии в макияже в моде уже не первый сезон.  Идеально проведенные, они придают губам красивую форму и дополнительный объем.  Кремовая текстура обеспечивает при нанесении ощущение легкости и комфорта.  Произведено в Германии. ..
55 ГРН
ВЫКРУЧИВАЮЩИЙСЯ КАРАНДАШ ДЛЯ ГУБ ЦВЕТ: NUDE/НАТУРАЛЬНИЙ, 0.25 Г 39920
Nude/ Натуральний Точные линии в макияже в моде уже не первый сезон.  Идеально проведенные, они придают губам красивую форму и дополнительный объем.  Кремовая текстура обеспечивает при нанесении ощущение легкости и комфорта.  Произведено в Германии. ..
55 ГРН
ВЫКРУЧИВАЮЩИЙСЯ КАРАНДАШ ДЛЯ ГУБ ЦВЕТ: PINK BOUQUET/НІЖНО РОЖЕВИЙ, 0.25 Г 40693
Pink Bouquet/ Ніжно-рожевий Точные линии в макияже в моде уже не первый сезон.  Идеально проведенные, они придают губам красивую форму и дополнительный объем.  Кремовая текстура обеспечивает при нанесении ощущение легкости и комфорта.  Произведено в Германии...
55 ГРН
ВЫКРУЧИВАЮЩИЙСЯ КАРАНДАШ ДЛЯ ГУБ ЦВЕТ: SIMPLY SPICE/КОРИЧНЕВИЙ, 0.25 Г 40681
Simply Spice/ Коричневий Точные линии в макияже в моде уже не первый сезон.  Идеально проведенные, они придают губам красивую форму и дополнительный объем.  Кремовая текстура обеспечивает при нанесении ощущение легкости и комфорта.  Произведено в Германии. ..
55 ГРН
ВЫКРУЧИВАЮЩИЙСЯ КАРАНДАШ ДЛЯ ГУБ ЦВЕТ:PINK CASHMERE/РОЖЕВО-ЛІЛОВИЙ, 0.25 Г 40228
Pink Cashmere/ Рожево-ліловий Точные линии в макияже в моде уже не первый сезон.  Идеально проведенные, они придают губам красивую форму и дополнительный объем.  Кремовая текстура обеспечивает при нанесении ощущение легкости и комфорта.  Произведено в Ге..
55 ГРН
ОЛІВЕЦЬ ДЛЯ ГУБ «УЛЬТРА»CLEAR/ УНІВЕРСАЛЬНИЙ 40414
Clear/ Універсальний Олівець для губ надає губам красиву форму і додатковий об'єм. ПЕРЕВАГИ: Легко і м’яко наноситься завдяки кремовій текстурі. Чітко окреслює форму губ і не дозволяє помаді розтікатися. Містить вітамін Е і технологія True Color (Тру Колор) з інкапсульованими ..
55 ГРН
ОЛІВЕЦЬ ДЛЯ ГУБ «УЛЬТРА»NUDE/ НАТУРАЛЬНИЙ 39920
Nude/ Натуральний Олівець для губ надає губам красиву форму і додатковий об'єм. ПЕРЕВАГИ: Легко і м’яко наноситься завдяки кремовій текстурі. Чітко окреслює форму губ і не дозволяє помаді розтікатися. Містить вітамін Е і технологія True Color (Тру Колор) з інкапсульованими піг..
55 ГРН
Олівець для губ «Ультра»Plum Wine/ Сливове вино 42871
Plum Wine/ Сливове вино Акуратні, чуттєві губи, рівно нанесена помада, стійкий макіяж – ці елементи жіночої краси завжди будуть поза модою і часом. Якою б помадою ти не користувалася, допоможи їй залишатися ідеальною на твоїх вустах максимально довго. Прислухайся до порад візажистів: спе..
55 ГРН