Лайнер «Pro-Perfector»

Вид:
На странице:
Сортировка:
Лайнер для губ «Pro-Perfector»After Dark/ Зіркова ніч 59416
After Dark/ Зіркова ніч Лайнер для губ «Pro-Perfector» - новинка від Mark, яка створена, щоб підсилювати колір помади, ідеально виділяти контур губ і надає візуальний об'єм.  Косметичний засіб розгладжує і вирівнює поверхню губ, підкреслює природний відтінок шкіри, готує шк..
95 ГРН
Лайнер для губ «Pro-Perfector»Cherry Topped/ Солодка вишня 59429
Cherry Topped/ Солодка вишня Лайнер для губ «Pro-Perfector» - новинка від Mark, яка створена, щоб підсилювати колір помади, ідеально виділяти контур губ і надає візуальний об'єм.  Косметичний засіб розгладжує і вирівнює поверхню губ, підкреслює природний відтінок шкіри, гот..
95 ГРН
Лайнер для губ «Pro-Perfector»Full On/ Нюд на максимум 59420
Full On/ Нюд на максимум Лайнер для губ «Pro-Perfector» - новинка від Mark, яка створена, щоб підсилювати колір помади, ідеально виділяти контур губ і надає візуальний об'єм.  Косметичний засіб розгладжує і вирівнює поверхню губ, підкреслює природний відтінок шкіри, готує ш..
95 ГРН
Лайнер для губ «Pro-Perfector»In The Moment/ Рожеві миті 59256
In The Moment/ Рожеві миті Лайнер для губ «Pro-Perfector» - новинка від Mark, яка створена, щоб підсилювати колір помади, ідеально виділяти контур губ і надає візуальний об'єм.  Косметичний засіб розгладжує і вирівнює поверхню губ, підкреслює природний відтінок шкіри, готує..
95 ГРН
Лайнер для губ «Pro-Perfector»Lips Concealed/ Таємничий беж 60592
Lips Concealed/ Таємничий беж Лайнер для губ «Pro-Perfector» - новинка від Mark, яка створена, щоб підсилювати колір помади, ідеально виділяти контур губ і надає візуальний об'єм.  Косметичний засіб розгладжує і вирівнює поверхню губ, підкреслює природний відтінок шкіри, го..
95 ГРН
Лайнер для губ «Pro-Perfector»Neutral Stance/ Нейтральний бежевий 58754
Neutral Stance/ Нейтральний бежевий Лайнер для губ «Pro-Perfector» - новинка від Mark, яка створена, щоб підсилювати колір помади, ідеально виділяти контур губ і надає візуальний об'єм.  Косметичний засіб розгладжує і вирівнює поверхню губ, підкреслює природний відтінок шкі..
95 ГРН
Лайнер для губ «Pro-Perfector»Perked Up/ Малинове захоплення 59267
Perked Up/ Малинове захоплення Лайнер для губ «Pro-Perfector» - новинка від Mark, яка створена, щоб підсилювати колір помади, ідеально виділяти контур губ і надає візуальний об'єм.  Косметичний засіб розгладжує і вирівнює поверхню губ, підкреслює природний відтінок шкіри, г..
95 ГРН
Лайнер для губ «Pro-Perfector»Rock On/ Вогняна вечірка 59414
Rock On/ Вогняна вечірка Лайнер для губ «Pro-Perfector» - новинка від Mark, яка створена, щоб підсилювати колір помади, ідеально виділяти контур губ і надає візуальний об'єм.  Косметичний засіб розгладжує і вирівнює поверхню губ, підкреслює природний відтінок шкіри, готує ш..
95 ГРН