On Duty

Вид:
На странице:
Сортировка:
Дезодорант-антиперспірант з кульковим аплікатором «Максимальний ефект» для Неї (50 мл)90407
Жіночий роликовий дезодорант «Максимальний ефект» захищає від поту і неприємного запаху до 72 годин*. Він ефективно справляється навіть із серйозними навантаженнями – сильною спекою, фізичною роботою, стресом, активними заняттями спортом. Створений без спирту, тож не подразнює поголену ш..
35 ГРН
Дезодорант-антиперспірант з кульковим аплікатором «Невидимий бар’єр» для чоловіків, 50 мл 89801
Дезодорант-антиперспірант з технологією Dry Pore захищає від запаху поту до 48 годин*. Aктивні частки нейтралізують запах поту, даруючи Тобі впевненість. ЗАСТОСУВАННЯ: Нанести на суху, попередньо очищену шкіру. Не наносити на пошкоджену або подразнену шкіру. Застереження при в..
35 ГРН
Дезодорант-антиперспірант з кульковим аплікатором «Сила мінералів» для жінок, 50 мл 47160
Дезодоранти On Duty з технологією Dry Pore забезпечать ефективний захист від поту і неприємного запаху на 48 годин*. Активні частинки в складі технології Dry Pore розсіюються по шкірі і формують захисний бар’єр проти поту. Цей бар’єр допомагає зменшити потовиділення, зберігаючи шкіру сухою, і ней..
35 ГРН
Дезодорант-антиперспірант з кульковим аплікатором «Сила мінералів» для чоловіків, 50 мл 46810
Дезодоранти On Duty з технологією Dry Pore забезпечать ефективний захист від поту і неприємного запаху на 48 годин*. Активні частинки в складі технології Dry Pore розсіюються по шкірі і формують захисний бар’єр проти поту. Цей бар’єр допомагає зменшити потовиділення, зберігаючи шкіру сухою, і ней..
35 ГРН
Дезодорант-антиперспірант спрей «Максимальний ефект» для жінок (150 мл)39537
Ведеш активний спосіб життя? Щоб залишати шкіру сухою, нейтралізувати запах поту і зберегти впевність у будь-яких ситуаціях, потрібний максимальний захист від потовиділення. Дезодорант-спрей «Максимальний ефект» створений саме для таких випадків. Засіб пройшов клінічні випробування, що ..
75 ГРН
Дезодорант-антиперспірант спрей «Максимальний ефект» для чоловіків (150 мл)93940
Дезодоранти добре справляються зі своєю роботою, поки не перевіряються серйозними навантаженнями.Дезодорант «Максимальний ефект» від Avon On Duty призначений спеціально для таких випадків – він не підведе під час сильної спеки, важкої фізичної роботи чи інтенсивних занять спортом. Спрей запо..
75 ГРН
Дезодорант-антиперспірант з кульковим аплікатором «Рух вперед» для чоловіків (50 мл) 17896
Життя активного чоловіка сповнене пригод і руху. Відчувати себе впевнено в будь-якій ситуації допоможедезодорант-спрей для чоловіків «Рух вперед». Він забезпечує абсолютний захист від запаху поту протягом 48 годин* і при цьому не залишає жодних слідів на одязі. Компактна упаковка з лаконічним диз..
35 ГРН
Дезодорант-антиперспірант з кульковим аплікатором «Сила свіжості» для чоловіків (50 мл)74755
Чоловічі засоби для догляду за тілом також можуть мати приємний, смачний запах! Навіщо себе обмежувати? Кульковий дезодорант «Сила свіжості», популярний в Avon за свій бадьорий аромат цитрусів, тепер має формулу і для чоловіків.  Дезодорант не тільки надійно..
35 ГРН
Дезодорант-антиперспірант з кульковим аплікатором «Невидимий бар’єр» (50 мл)17894
Роликовий дезодорант з легкою текстурою дбайливо захищає шкіру від поту, не викликаючи алергічних реакцій. Не містить спирту, тому підходить для всіх типів шкіри, включно з чутливою. Тепер навіть під час активних фізичних навантажень чи стресу можна не боятися слідів поту в зоні пахв. Клініч..
35 ГРН
Дезодорант-антиперспирант спрей "Невидимый барьер", 17895
Создан на основе технологии ""Dry Pore"" и обеспечивает эффективную защиту от пота и неприятного запаха на 48 часов*, чем бы Вы не занимались. Дарит чувство уверенности в любой ситуации. Не оставляет следов на одежде.  Произведено в Польше.  * На основе клинического исследования №..
75 ГРН
Дезодорант-антиперспірант з кульковим аплікатором «Сила свіжості»74756
Дезодорант-антиперспірант з кульковим аплікатором тепер з ароматом бадьорого цитруса! Дарує 48 годин захисту від неприємного запаху* завдяки технології Dry Pore. Захисні частинки в основі технології Dry Pore формують захисний бар'єр проти поту. Цей бар'єр дозволяє зменшити потовиділення, зберігаю..
35 ГРН