Пледы,подушки.

Вид:
На странице:
Сортировка:
ДЕКОРАТИВНА ПОДУШКА 31398
Прикрашай будинок до свят! Декоративна подушка принесе новорічних дух у твій дім. Подушка має сховані лампочки, розташовані по контуру ялинки. Чохол знімається, є 2 батарейки у комплекті і детальна інструкція. Матеріали: 100% поліестер (зовнішній чохол, наповнювач); 100% поліпропілен (вну..
200 ГРН
ДЕКОРАТИВНА ПОДУШКА87685
Відчуваєте чарівну атмосферу прийдешніх свят - Нового року і Різдва? Бачите, як усе навколо стає казковим і чарівним? А як хочеться прикрасити свій дім до свят, наповнити його красою і затишком! Створити по-справжньому новорічний настрій допоможе святковий декор. Наприклад, легка подушка..
180 ГРН
ПЛЕД 27021
Відчуваєте чарівну атмосферу прийдешніх свят - Нового року і Різдва? Бачите, як усе навколо стає казковим і чарівним? А як хочеться прикрасити свій дім до свят, наповнити його красою і затишком! Створити по-справжньому новорічний настрій допоможе святковий декор. Наприклад, двосторонній ..
675 ГРН
ПЛЕД 27144
Теплий, м'який плед - спонсор твоїх затишних зимових вечорів. Легкий і двосторонній, з зручним капюшоном, він зігріє в негоду і холод. Легко переться і швидко сохне. Розміри: 170 см (довжина) х 125 см (ширина). Матеріал: 100% поліестер. Виготовлено в Китаї ..
490 ГРН