Гелева підводка для очей MARK

Вид:
На странице:
Сортировка:
Гелева підводка для очей Black/ Чорна 67525
Black/ Чорна Малювати суперяскраві стрілки ще ніколи було так легко, як з допомогою водостійкої гелевої підводки Mark. Вона легко наноситься, не скочується і сторює тонку насичену лінію.    Спробуй усі шість кольорів і експериментуй з формою стрілок: 1. Намалюй п..
85 ГРН
ГЕЛЕВА ПІДВОДКА ДЛЯ ОЧЕЙ BROWN/ КОРИЧНЕВА 69167
     Brown/ Коричнева Малювати суперяскраві стрілки ще ніколи було так легко, як з допомогою водостійкої гелевої підводки Mark. Вона легко наноситься, не скочується і сторює тонку насичену лінію.   Спробуй усі шість кольорів і експериментуй з формою стріло..
85 ГРН
ГЕЛЕВА ПІДВОДКА ДЛЯ ОЧЕЙ GOLD/ ЗОЛОТИСТА 68833
     Gold/ Золотиста Малювати суперяскраві стрілки ще ніколи було так легко, як з допомогою водостійкої гелевої підводки Mark. Вона легко наноситься, не скочується і сторює тонку насичену лінію. Спробуй усі шість кольорів і експериментуй з формою стрілок: 1. Нама..
85 ГРН
ГЕЛЕВА ПІДВОДКА ДЛЯ ОЧЕЙ NAVY/ ТЕМНО-СИНЯ 69069
      Navy/ Темно-синя Navy/ Темно-синя   Малювати суперяскраві стрілки ще ніколи було так легко, як з допомогою водостійкої гелевої підводки Mark. Вона легко наноситься, не скочується і сторює тонку насичену лінію.   Спробуй усі шість кольорі..
85 ГРН
ГЕЛЕВА ПІДВОДКА ДЛЯ ОЧЕЙ PLUM/ СЛИВОВА 69431
     Plum/ Сливова Малювати суперяскраві стрілки ще ніколи було так легко, як з допомогою водостійкої гелевої підводки Mark. Вона легко наноситься, не скочується і сторює тонку насичену лінію.   Спробуй усі шість кольорів і експериментуй з формою стрілок: ..
85 ГРН
ГЕЛЕВА ПІДВОДКА ДЛЯ ОЧЕЙ SILVER/ СРІБЛЯСТА 69127
     Silver/ Срібляста Малювати суперяскраві стрілки ще ніколи було так легко, як з допомогою водостійкої гелевої підводки Mark. Вона легко наноситься, не скочується і сторює тонку насичену лінію.   Спробуй усі шість кольорів і експериментуй з формою стріл..
85 ГРН