Водостійка гелева підводка для очей.Mark

Вид:
На странице:
Сортировка:
ВОДОСТІЙКА ГЕЛЕВА ПІДВОДКА ДЛЯ ОЧЕЙ BLACK/ ЧОРНА 86902
Black/ Чорна Малювати суперяскраві стрілки ще ніколи було так легко, як з допомогою водостійкої гелевої підводки Mark. Вона легко наноситься, не скочується і сторює тонку насичену лінію. Водостійка. Спробуй усі шість кольорів і експериментуй з формою стрілок: 1. Намалюй пензлем яск..
85 ГРН
ВОДОСТІЙКА ГЕЛЕВА ПІДВОДКА ДЛЯ ОЧЕЙ BROWN/ КОРИЧНЕВА 86943
Brown/ Коричнева Малювати суперяскраві стрілки ще ніколи було так легко, як з допомогою водостійкої гелевої підводки Mark. Вона легко наноситься, не скочується і сторює тонку насичену лінію. Водостійка. Спробуй усі шість кольорів і експериментуй з формою стрілок: 1. Намалюй пензлем..
85 ГРН
ВОДОСТІЙКА ГЕЛЕВА ПІДВОДКА ДЛЯ ОЧЕЙ GOLD/ ЗОЛОТИСТА 87187
Gold/ Золотиста Малювати суперяскраві стрілки ще ніколи було так легко, як з допомогою водостійкої гелевої підводки Mark. Вона легко наноситься, не скочується і сторює тонку насичену лінію. Водостійка. Спробуй усі шість кольорів і експериментуй з формою стрілок: 1. Намалюй пензлем ..
85 ГРН
ВОДОСТІЙКА ГЕЛЕВА ПІДВОДКА ДЛЯ ОЧЕЙ NAVY/ ТЕМНО-СИНЯ 87275
Navy/ Темно-синя  Малювати суперяскраві стрілки ще ніколи було так легко, як з допомогою водостійкої гелевої підводки Mark. Вона легко наноситься, не скочується і сторює тонку насичену лінію. Водостійка. Спробуй усі шість кольорів і експериментуй з формою стрілок: 1. Намалюй п..
85 ГРН
ВОДОСТІЙКА ГЕЛЕВА ПІДВОДКА ДЛЯ ОЧЕЙ PLUM/ СЛИВОВА 86933
Plum/ Сливова Малювати суперяскраві стрілки ще ніколи було так легко, як з допомогою водостійкої гелевої підводки Mark. Вона легко наноситься, не скочується і сторює тонку насичену лінію. Водостійка. Спробуй усі шість кольорів і експериментуй з формою стрілок: 1. Намалюй пензлем яс..
85 ГРН
ВОДОСТІЙКА ГЕЛЕВА ПІДВОДКА ДЛЯ ОЧЕЙ SILVER/ СРІБЛЯСТА 87085
Silver/ Срібляста Малювати суперяскраві стрілки ще ніколи було так легко, як з допомогою водостійкої гелевої підводки Mark. Вона легко наноситься, не скочується і сторює тонку насичену лінію. Водостійка. Спробуй усі шість кольорів і експериментуй з формою стрілок: 1. Намалюй пензле..
85 ГРН