Серия "Идеальное очищение"

Вид:
На странице:
Сортировка:
SPA КРЕМ-СУФЛЕ ДЛЯ ТІЛА З МІНЕРАЛАМИ МЕРТВОГО МОРЯ «ІДЕАЛЬНЕ ОЧИЩЕННЯ», 200 МЛ 28280
Суфле для тіла в розкішній подарунковій упаковці! Насичений крем-суфле робить шкіру оксамитовою та гладенькою на дотик, надовго зволожує.  ЗАСТОСУВАННЯ: Наносити розгладжувальними рухами за потреби Виготовлено в Польщі. ..
125 ГРН
МАСКА-ГОММАЖ ДЛЯ ОБЛИЧЧЯ З МІНЕРАЛАМИ МЕРТВОГО МОРЯ «ІДЕАЛЬНЕ ОЧИЩЕННЯ», 50 МЛ 28279
Гоммаж - різновид скрабу для шкіри, що відрізняється особливою делікатністю. Гоммаж допомагає очистити шкіру від відмерлих клітин, поліпшити її текстуру та зовнішній вигляд, подарувати чистоту та свіжість. Формула з мінералами Мертвого моря очищує шкіру та покращує її тон. ЗАСТОСУВА..
50 ГРН
ОЧИЩУВАЛЬНА МАСКА ДЛЯ ОБЛИЧЧЯ З МІНЕРАЛАМИ МЕРТВОГО МОРЯ «ІДЕАЛЬНЕ ОЧИЩЕННЯ», 75 МЛ 28277
Подаруй собі блаженство і насолоду з екзотичними інгредієнтами лінії Planet SPA «Ідеальне очищення». Містить мінерали Мертвого моря, видаляє забруднення, звужує пори і розгладжує шкіру обличчя.  Виготовлено в Росії/Польщі. ..
50 ГРН
СКРАБ ДЛЯ ОБЛИЧЧЯ З МІНЕРАЛАМИ МЕРТВОГО МОРЯ «ІДЕАЛЬНЕ ОЧИЩЕННЯ», 75 МЛ 28274
Подаруй собі розкішний догляд з екзотичними інгредієнтами лінії Planet SPA «Ідеальне очищення»! Скраб з мінералами Мертвого моря інтенсивно очищує шкіру та відлущує відмерлі клітини, роблячи шкіру гладенькою та свіжою. Виготовлено в Росії/Польщі. ..
45 ГРН
СКРАБ ДЛЯ ТІЛА З МІНЕРАЛАМИ МЕРТВОГО МОРЯ «ІДЕАЛЬНЕ ОЧИЩЕННЯ», 200 МЛ 28279
Подаруй собі блаженство та насолоду з екзотичними інгредієнтами лінії Planet SPA «Ідеальне очищення».  Містить багату мінералами морську сіль. Відлущує відмерлі клітини шкіри, надаючи їй м'якість і роблячи гладенькою на дотик.  Виготовлено в Росії/Польщі. ..
65 ГРН