Серия "Сокровища бразилии"

Вид:
На странице:
Сортировка:
ЗВОЛОЖУВАЛЬНА МАСКА ДЛЯ ОБЛИЧЧЯ «СКАРБИ БРАЗИЛІЇ» З ЕКСТРАКТОМ АСАЇ, 75 МЛ 28140
Засоби лінії «Скарби Бразилії» містять екстракт бразильської ягоди асаї, унікальної за кількістю корисних речовин і мікроелементів, дарують природну красу і сяючий вигляд шкірі та волоссю. Маска для обличчя зволожує шкіру, повертає їй сяйво, сприяє збереженню свіжості та молодо..
50 ГРН
КРЕМ ДЛЯ РУК І НІГ «СКАРБИ БРАЗИЛІЇ» З ЕКСТРАКТОМ АСАЇ, 75 МЛ 28141
Засоби лінії «Скарби Бразилії» містять екстракт бразильської ягоди асаї, унікальної за кількістю корисних речовин і мікроелементів, дарують природну красу і сяючий вигляд шкірі та волоссю. Крем прекрасно пом'якшує кутикулу, ефективно зволожує шкіру і робить її гладенькою на дотик. Вигото..
50 ГРН
МАСКА ДЛЯ ВОЛОССЯ «СКАРБИ БРАЗИЛІЇ» З ЕКСТРАКТОМ АСАЇ, 200 МЛ 28142
Засоби лінії «Скарби Бразилії» містять екстракт бразильської ягоди асаї, унікальної за кількістю корисних речовин і мікроелементів, дарують природну красу і сяючий вигляд шкірі та волоссю. Маска живить волосся від коренів до кінчиків, роблячи його більш блискучим, сприяє відновленню та зміцн..
65 ГРН
СКРАБ ДЛЯ ТІЛА «СКАРБИ БРАЗИЛІЇ» З ЕКСТРАКТОМ АСАЇ, 200 МЛ 28143
Засоби лінії «Скарби Бразилії» містять екстракт бразильської ягоди асаї, унікальної за кількістю корисних речовин і мікроелементів, дарують природну красу і сяючий вигляд шкірі та волоссю.  Побалуй себе чудовим скрабом, що ефективно діє на шкіру, моментально зволожуючи її. Спосі..
65 ГРН