Помада «Матовий ідеал. Невагомість»

Вид:
На странице:
Сортировка:
ГУБНА ПОМАДА «МАТОВИЙ ІДЕАЛ. НЕВАГОМІСТЬ»BITTEN APPLE/ СОКОВИТЕ ЯБЛУКО 21222
Bitten Apple/ Соковите яблуко Чи може матова помада бути абсолютно невагомою на губах? Так, якщо це новинка від Avon True – губна помада «Матовий ідеал. Невагомість». Спробуй і переконайся сама!Нова матова помада поєднує легку текстуру і матове покриття. Кремова формула в поєднанні ..
85 ГРН
ГУБНА ПОМАДА «МАТОВИЙ ІДЕАЛ. НЕВАГОМІСТЬ»BREATHLESS NUDE/ НЕВАГОМИЙ НЮДОВИЙ 20347
Breathless Nude/ Невагомий нюдовий Чи може матова помада бути абсолютно невагомою на губах? Так, якщо це новинка від Avon True – губна помада «Матовий ідеал. Невагомість». Спробуй і переконайся сама!Нова матова помада поєднує легку текстуру і матове покриття. Кремова формула в поєдн..
85 ГРН
ГУБНА ПОМАДА «МАТОВИЙ ІДЕАЛ. НЕВАГОМІСТЬ»CASHMERE TAUPE/ КАШЕМІРОВИЙ 20337
Cashmere Taupe/ Кашеміровий Чи може матова помада бути абсолютно невагомою на губах? Так, якщо це новинка від Avon True – губна помада «Матовий ідеал. Невагомість». Спробуй і переконайся сама!Нова матова помада поєднує легку текстуру і матове покриття. Кремова формула в поєд..
85 ГРН
ГУБНА ПОМАДА «МАТОВИЙ ІДЕАЛ. НЕВАГОМІСТЬ»CHERRY DELIGHT/ ВИШНЕВА НАСОЛОДА 25801
Cherry Delight/ Вишнева насолода Чи може матова помада бути абсолютно невагомою на губах? Так, якщо це новинка від Avon True – губна помада «Матовий ідеал. Невагомість». Спробуй і переконайся сама!Нова матова помада поєднує легку текстуру і матове покриття. Кремова формула в поєднан..
85 ГРН
ГУБНА ПОМАДА «МАТОВИЙ ІДЕАЛ. НЕВАГОМІСТЬ»MAUVE WHISPER/ ЛІЛОВИЙ ШЕПІТ 20546
Mauve Whisper/ Ліловий шепіт Чи може матова помада бути абсолютно невагомою на губах? Так, якщо це новинка від Avon True – губна помада «Матовий ідеал. Невагомість». Спробуй і переконайся сама!Нова матова помада поєднує легку текстуру і матове покриття. Кремова формула в поєднанні з..
85 ГРН
ГУБНА ПОМАДА «МАТОВИЙ ІДЕАЛ. НЕВАГОМІСТЬ»MISTY MOCHA/ ТУМАННE МОКО 20571
Misty Mocha/ Туманнe моко Чи може матова помада бути абсолютно невагомою на губах? Так, якщо це новинка від Avon True – губна помада «Матовий ідеал. Невагомість». Спробуй і переконайся сама!Нова матова помада поєднує легку текстуру і матове покриття. Кремова формула в поєднанні з ні..
85 ГРН
ГУБНА ПОМАДА «МАТОВИЙ ІДЕАЛ. НЕВАГОМІСТЬ»PINK HUSH/ РОЖЕВА ПОЛУДА 20545
Pink Hush/ Рожева полуда Чи може матова помада бути абсолютно невагомою на губах? Так, якщо це новинка від Avon True – губна помада «Матовий ідеал. Невагомість». Спробуй і переконайся сама!Нова матова помада поєднує легку текстуру і матове покриття. Кремова формула в поєднанні з ніж..
85 ГРН
ГУБНА ПОМАДА «МАТОВИЙ ІДЕАЛ. НЕВАГОМІСТЬ»PLUM ILLUSION/ СЛИВОВА ІЛЮЗІЯ 20837
Plum Illusion/ Сливова ілюзія Чи може матова помада бути абсолютно невагомою на губах? Так, якщо це новинка від Avon True – губна помада «Матовий ідеал. Невагомість». Спробуй і переконайся сама!Нова матова помада поєднує легку текстуру і матове покриття. Кремова формула в поєднанні ..
85 ГРН