Помада"Призма"

Вид:
На странице:
Сортировка:
Губна помада «Призма»Aura On/ Містичний корал 90431
Aura On/ Містичний корал Відчуй сяйво в кожному русі! Mark та Юлія Саніна представляють нову трендову новинку – помаду для губ «Призма». Назва говорить сама за себе: сяючі частинки 3 відтінків створюють ефект призми, переливаючись при кожному русі. Ефектний фініш і мегасяйво, по..
105 ГРН
Губна помада «Призма»Blast Off/ Сливовий вибух 90442
Blast Off/ Сливовий вибух Відчуй сяйво в кожному русі! Mark та Юлія Саніна представляють нову трендову новинку – помаду для губ «Призма». Назва говорить сама за себе: сяючі частинки 3 відтінків створюють ефект призми, переливаючись при кожному русі. Ефектний фініш і мегасяйво, п..
105 ГРН
Губна помада «Призма»Celestial Crush/ Рожевий спалах 90444
Celestial Crush/ Рожевий спалах Відчуй сяйво в кожному русі! Mark та Юлія Саніна представляють нову трендову новинку – помаду для губ «Призма». Назва говорить сама за себе: сяючі частинки 3 відтінків створюють ефект призми, переливаючись при кожному русі. Ефектний фініш і мегася..
105 ГРН
Губна помада «Призма»Cosmic Float/ Космічна троянда 90445
Cosmic Float/ Космічна троянда Відчуй сяйво в кожному русі! Mark та Юлія Саніна представляють нову трендову новинку – помаду для губ «Призма». Назва говорить сама за себе: сяючі частинки 3 відтінків створюють ефект призми, переливаючись при кожному русі. Ефектний фініш і мегасяй..
105 ГРН
Губна помада «Призма»Defying Gravity/ Сяючий нюд 90446
Defying Gravity/ Сяючий нюд Відчуй сяйво в кожному русі! Mark та Юлія Саніна представляють нову трендову новинку – помаду для губ «Призма». Назва говорить сама за себе: сяючі частинки 3 відтінків створюють ефект призми, переливаючись при кожному русі. Ефектний фініш і мегасяйво,..
105 ГРН
Губна помада «Призма»Energy Flash/ Помаранчевий вибух 90449
Energy Flash/ Помаранчевий вибух Відчуй сяйво в кожному русі! Mark та Юлія Саніна представляють нову трендову новинку – помаду для губ «Призма». Назва говорить сама за себе: сяючі частинки 3 відтінків створюють ефект призми, переливаючись при кожному русі. Ефектний фініш і мегас..
105 ГРН
Губна помада «Призма»Futuristic Dreams/ Епічний рожевий 90450
Futuristic Dreams/ Епічний рожевий Відчуй сяйво в кожному русі! Mark та Юлія Саніна представляють нову трендову новинку – помаду для губ «Призма». Назва говорить сама за себе: сяючі частинки 3 відтінків створюють ефект призми, переливаючись при кожному русі. Ефектний фініш і мег..
105 ГРН
Губна помада «Призма»Interstellar Love/ Сяюче моко 90492
Interstellar Love/ Сяюче моко Відчуй сяйво в кожному русі! Mark та Юлія Саніна представляють нову трендову новинку – помаду для губ «Призма». Назва говорить сама за себе: сяючі частинки 3 відтінків створюють ефект призми, переливаючись при кожному русі. Ефектний фініш і мегасяйв..
105 ГРН
Губна помада «Призма»Nude Eclipse/ Іскристий нюдовий 90584
Nude Eclipse/ Іскристий нюдовий Відчуй сяйво в кожному русі! Mark та Юлія Саніна представляють нову трендову новинку – помаду для губ «Призма». Назва говорить сама за себе: сяючі частинки 3 відтінків створюють ефект призми, переливаючись при кожному русі. Ефектний фініш і мегася..
105 ГРН
Губна помада «Призма»Orbital Lust/ Орбітальний беж 90588
Orbital Lust/ Орбітальний беж Відчуй сяйво в кожному русі! Mark та Юлія Саніна представляють нову трендову новинку – помаду для губ «Призма». Назва говорить сама за себе: сяючі частинки 3 відтінків створюють ефект призми, переливаючись при кожному русі. Ефектний фініш і мегасяйв..
105 ГРН
Губна помада «Призма»Pout Goals/ Цукрова вата 90589
Pout Goals/ Цукрова вата Відчуй сяйво в кожному русі! Mark та Юлія Саніна представляють нову трендову новинку – помаду для губ «Призма». Назва говорить сама за себе: сяючі частинки 3 відтінків створюють ефект призми, переливаючись при кожному русі. Ефектний фініш і мегасяйво, по..
105 ГРН
Губна помада «Призма»Pretty Illusion/ Нюдова ілюзія 90592
Pretty Illusion/ Нюдова ілюзія Відчуй сяйво в кожному русі! Mark та Юлія Саніна представляють нову трендову новинку – помаду для губ «Призма». Назва говорить сама за себе: сяючі частинки 3 відтінків створюють ефект призми, переливаючись при кожному русі. Ефектний фініш і мегасяй..
105 ГРН
Губна помада «Призма»Reflective Scandal/ Мерехтливий червоний 90723
Reflective Scandal/ Мерехтливий червоний Відчуй сяйво в кожному русі! Mark та Юлія Саніна представляють нову трендову новинку – помаду для губ «Призма». Назва говорить сама за себе: сяючі частинки 3 відтінків створюють ефект призми, переливаючись при кожному русі. Ефектний фініш..
105 ГРН
Губна помада «Призма»Stellar Glow/ Лілова зірка 93227
Stellar Glow/ Лілова зірка Відчуй сяйво в кожному русі! Mark та Юлія Саніна представляють нову трендову новинку – помаду для губ «Призма». Назва говорить сама за себе: сяючі частинки 3 відтінків створюють ефект призми, переливаючись при кожному русі. Ефектний фініш і мегасяйво, ..
105 ГРН