Серія "Карибські канікули"

Вид:
На странице:
Сортировка:
SPA ГЕЛЬ-КРЕМ ДЛЯ ОБЛИЧЧЯ «КАРИБСЬКІ КАНІКУЛИ» З ПУДРОЮ ПЕРЛИН І МОРСЬКИМИ ВОДОРОСТЯМИ, 75 МЛ 43518
Гель-крем для обличчя «Карибські канікули» з пудрою перлин і морськими водоростями дарує шкірі свіжий вигляд і ніжне сяйво.  Уникати контакту засобів з очима. Якщо засіб потрапив у очі ретельно промийте їх водою. Тримати продукти з набору в недоступному для дітей місцях. Ви..
50 ГРН
SPA МЕРЕХТЛИВИЙ КРЕМ ДЛЯ ТІЛА «КАРИБСЬКІ КАНІКУЛИ» З ПУДРОЮ ПЕРЛИН І МОРСЬКИМИ ВОДОРОСТЯМИ, 200 МЛ 77498
Мерехтливий крем для тіла в розкішній подарунковій упаковці. Робить шкіру ніжною і шовковистою. Формула з пудрою перлин і морськими водоростями. Подаруй собі насолоду! ЗАСТОСУВАННЯ: Наносити розгладжувальними рухами за потреби. Виготовлено в Польщі. ..
225 ГРН
SPA ОЧИЩУВАЛЬНА МАСКА ДЛЯ ОБЛИЧЧЯ «КАРИБСЬКІ КАНІКУЛИ» З ПУДРОЮ ПЕРЛИН І МОРСЬКИМИ ВОДОРОСТЯМИ, 75 МЛ 28185
Очищувальна маска для обличчя «Карибські канікули» з пудрою перлин і морськими водоростями відлущує, надає шкірі більш світлий і сяючий вигляд. Уникати контакту засобів з очима. Якщо засіб потрапив у очі ретельно промийте їх водою. Тримати продукти з набору в недоступному для дітей ..
50 ГРН
SPA ПІНА-ЕЛІКСИР ДЛЯ ВАННИ «КАРИБСЬКІ КАНІКУЛИ» З ПУДРОЮ ПЕРЛИН І МОРСЬКИМИ ВОДОРОСТЯМИ, 400 МЛ 14332
Піна-еліксир для ванни має великий об'єм у 400 мл. Також упакована в подарунковий коробок.  Ідеальний подарунок для жінки: ароматна ванна з цим еліксиром чудово розслабляє і заспокоює. Влаштовуй затишні SPA процедури вдома!  ЗАСТОСУВАННЯ: Розчинити 3-4 ков..
100 ГРН