Серія "Неперевершене харчування"

Вид:
На странице:
Сортировка:
КРЕМ ДЛЯ РУК, СТОП ТА ЛІКТІВ З МАСЛОМ АФРИКАНСЬКОГО ДЕРЕВА ШИ «НЕПЕРЕВЕРШЕНЕ ЖИВЛЕННЯ», 75 МЛ 28188
Подаруй собі блаженство і насолоду з екзотичними інгредієнтами лінії Planet SPA «Неперевершене живлення». Пом'якшує шкіру на ступнях і ліктях. Виготовлено в Росії/Польщі. ..
45 ГРН
МАСКА ДЛЯ ВОЛОССЯ З МАСЛОМ АФРИКАНСЬКОГО ДЕРЕВА ШИ «НЕПЕРЕВЕРШЕНЕ ЖИВЛЕННЯ», 200 МЛ 28189
Подаруй собі блаженство і насолоду з екзотичними інгредієнтами лінії Planet SPA «Неперевершене живлення». Живить волосся від коренів до кінчиків, сприяє їх відновленню і зміцненню.  Спосіб застосування: нанеси на волосся і залиш на 1-10 хвилин в залежності від типу волосся та не..
75 ГРН
ПОМ'ЯКШУВАЛЬНА ТА ДОГЛЯДОВА МАСКА ДЛЯ РУК ТА НІГ З МАСЛОМ АФРИКАНСЬКОГО ДЕРЕВА ШИ «НЕПЕРЕВЕРШЕНЕ ЖИВЛЕННЯ», 125 МЛ 93054
Подаруй собі блаженство і насолоду з екзотичними інгредієнтами лінії Planet SPA «Неперевершене живлення». Збагачена парафіном і маслом ши формула помітно покращує стан шкіри, допомагає зволожити її. Не залишає відчуття жирності. Виготовлено згідно зі світовими стандартами Avon на сер..
45 ГРН
СКРАБ ДЛЯ РУК ТА СТОП З МАСЛОМ АФРИКАНСЬКОГО ДЕРЕВА ШИ «НЕПЕРЕВЕРШЕНЕ ЖИВЛЕННЯ», 75 МЛ 28187
Подаруй собі розкішний догляд з екзотичними інгредієнтами лінії Planet SPA «Неперевершене живлення».  Скраб ефективно пом'якшує загрубілу шкіру на стопах та ліктях. Виготовлено в Росії/Польщі. ..
75 ГРН