Пробники ароматов для мужчин.

Вид:
На странице:
Сортировка:
Парфумна вода Avon Segno для Нього. Пробний зразок (0,6 мл) 32394
У новий рік з новими ароматами! Спробуй новинку наступного каталогу — стильний і яскравий аромат для природжених лідерів! Парфумна вода Avon Segno — аромат для чоловіка, який веде за собою. Його погляд, його хода, його аромат ... усе в ньому приковує погляди і викликає повагу. Він н..
15 ГРН
Парфумна вода TTA My Everything для Нього. Пробний зразок (0,6 мл)61219
АРОМАТ З НОТОЮ «ФУЖЕР» Верхні ноти: коріандр Ноти серця: дикий мох Базові ноти: біла замша Вишуканий флер престижу, витканий з пряних акордів коріандру, пікантних нот дикого моху і винятково м'якого дотику білої замші. Виготовлено в Польщі. ..
15 ГРН
Туалетна вода Avon Life Colour для Нього. Пробний зразок (0,6 мл)19865
Туалетна вода Avon Life Colour – новий аромат, що створений у тандемі зі всесвітньо відомим дизайнером Kenzo Takada (Кензо Такада) ексклюзивно для Avon. Оригінальний барвистий дизайн флакону також розробив сам містер Такада. Новий чоловічий аромат продовжує філософію творчості містера Ке..
15 ГРН
Туалетна вода Avon Life для Нього. Пробний зразок (0,6 мл)58898
ДЕРЕВНИЙ АРОМАТ Верхні ноти: чорний перець, ягоди ялівцю, кипарис Ноти серця: листя фіалки, герань, аніс Базові ноти: вірджинський кедр, мускус, корінь ірису («фіалковий корінь») Пробний зразок чоловічого аромату Avon LIFE, що створений всесвітньо відомим дизайнер..
15 ГРН