набор пробников для новичка эйвон,стартовый набор эйвон

Вид:
На странице:
Сортировка:
Денний крем Anew Platinum SPF 25 UVA/UVB. Зразок, 76973
Призначений для жінок у віці 55+. Пробний зразок допоможе оцінити всі переваги продукту. Після першого ж застосування дозволяє збільшити зволоженість шкіри на 172%*. Завдяки особливим інгредієнтам моментально зменшує тьмяність шкіри.  Виготовлено згідно зі світовими стандартами Avon на сер..
10 ГРН
Денний крем для обличчя «Оновлення» SPF25. Пробний зразок, 44346
Пробний зразок денного крему для обличчя дозволить оцінити всі переваги продукту. Призначений для жінок віком 35+. Новий комплекс TRI-ELASTINEXдопомагає клітинам шкіри відновлюватися і перебудовуватися для оновлення шкірного покриву. Денний крем «Оновлення» дарує твої..
10 ГРН
Крем для обличчя «Заряд енергії. Досконалість. Миттєве вирівнювання». Зразок, 65554
ОНОВЛЕНА ЛІНІЯ «ЗАРЯД ЕНЕРГІЇ»: красива шкіра за будь-якого ритму життя! Уперше в Avon – крем-перфектор. 1 хвилина для ідеальної шкіри: Твоє обличчя, як з обкладинки журналу, навіть без макіяжу. Що таке крем-перфектор («blur»)? Крем-перфектор поєднав у собі все найкраще від..
10 ГРН
Парфумна вода Avon Eve Alluring. Пробний зразок (0,6 мл)17870
СХІДНО-КВІТКОВО-ДЕРЕВНИЙ АРОМАТ Верхні ноти: слива Ноти серця: неролі Базові ноти: сандалове дерево   Колекція жіночий ароматів Avon Eve Discovery від Єви Мендес натхненна думкою, що тріумф жіночності – у розмаїтті настроїв. Коли хочеш відчити себе спокусливою, обирай пар..
12 ГРН

набор пробников для новичка эйвон,стартовый набор эйвон