Компактна пудра «Легке сяйво» SPF 30.

Вид:
На странице:
Сортировка:
Компактна пудра «Легке сяйво» SPF 30 Fair/ Світла 97070
Fair/ Світла Пудра Mark з сяючими пігментами миттєво вирівнює тон і робить шкіру свіжою та доглянутою. Зовнішній вигляд і тон шкіри значно поліпшуються. ПЕРЕВАГИ - компактна упаковка - легка текстура - легке і середнє покриття - SPF 30 для захисту від сонця - підход..
135 ГРН
Компактна пудра «Легке сяйво» SPF 30 Medium Beige/ Темно-бежева 02530
Medium Beige/ Темно-бежева Пудра Mark з сяючими пігментами миттєво вирівнює тон і робить шкіру свіжою та доглянутою. Зовнішній вигляд і тон шкіри значно поліпшуються. ПЕРЕВАГИ - компактна упаковка - легка текстура - легке і середнє покриття - SPF 30 для захисту від со..
135 ГРН
Компактна пудра «Легке сяйво» SPF 30 Natural Beige/ Бежева 99437
Natural Beige/ Бежева Пудра Mark з сяючими пігментами миттєво вирівнює тон і робить шкіру свіжою та доглянутою. Зовнішній вигляд і тон шкіри значно поліпшуються. ПЕРЕВАГИ - компактна упаковка - легка текстура - легке і середнє покриття - SPF 30 для захисту від сонця ..
135 ГРН
Компактна пудра «Легке сяйво» SPF 30 Пісочна 01775
Пісочна Пудра Mark з сяючими пігментами миттєво вирівнює тон і робить шкіру свіжою та доглянутою. Зовнішній вигляд і тон шкіри значно поліпшуються. ПЕРЕВАГИ - компактна упаковка - легка текстура - легке і середнє покриття - SPF 30 для захисту від сонця - підходить..
135 ГРН
Компактна пудра «Легке сяйво» SPF 30 Світлий беж 99436
Світлий беж Пудра Mark з сяючими пігментами миттєво вирівнює тон і робить шкіру свіжою та доглянутою. Зовнішній вигляд і тон шкіри значно поліпшуються. ПЕРЕВАГИ - компактна упаковка - легка текстура - легке і середнє покриття - SPF 30 для захисту від сонця - підхо..
135 ГРН