Губна помада «Перші поцілунки»

Вид:
На странице:
Сортировка:
ГУБНА ПОМАДА «ПЕРШІ ПОЦІЛУНКИ»AMETHYST/ МАЛИНА 54331
Amethyst/ Малина Стійкий колір для довгих поцілунків. М'яка зволожувальна формула насичує кольором, а кремова текстура дозволяє з легкістю нанести помаду на губи. Містить вітамін Е і захисний фільтр SPF 15.   Виготовлено в Польщі. ..
65 ГРН
ГУБНА ПОМАДА «ПЕРШІ ПОЦІЛУНКИ»BEIGE STAR/ СУПЕРЗІРКА 54449
Beige Star/ Суперзірка Стійкий колір для довгих поцілунків. М'яка зволожувальна формула насичує кольором, а кремова текстура дозволяє з легкістю нанести помаду на губи. Містить вітамін Е і захисний фільтр SPF 15. Виготовлено в Польщі. ..
65 ГРН
ГУБНА ПОМАДА «ПЕРШІ ПОЦІЛУНКИ»BERRY MOVES/ ЯГІДНИЙ ВИБУХ 54463
Berry Moves/ Ягідний вибух Стійкий колір для довгих поцілунків. М'яка зволожувальна формула насичує кольором, а кремова текстура дозволяє з легкістю нанести помаду на губи. Містить вітамін Е і захисний фільтр SPF 15. Виготовлено в Польщі. ..
65 ГРН
ГУБНА ПОМАДА «ПЕРШІ ПОЦІЛУНКИ»CHARMER/ КРИХІТКА 54479
Charmer/ Крихітка Стійкий колір для довгих поцілунків. М'яка зволожувальна формула насичує кольором, а кремова текстура дозволяє з легкістю нанести помаду на губи. Містить вітамін Е і захисний фільтр SPF 15. Виготовлено в Польщі. ..
65 ГРН
ГУБНА ПОМАДА «ПЕРШІ ПОЦІЛУНКИ»FLIRT/ ФЛІРТ 54676
Flirt/ Флірт Стійкий колір для довгих поцілунків. М'яка зволожувальна формула насичує кольором, а кремова текстура дозволяє з легкістю нанести помаду на губи. Містить вітамін Е і захисний фільтр SPF 15.   Виготовлено в Польщі. ..
65 ГРН
ГУБНА ПОМАДА «ПЕРШІ ПОЦІЛУНКИ»PASSION/ ПРИСТРАСТЬ 54677
Passion/ Пристрасть Стійкий колір для довгих поцілунків. М'яка зволожувальна формула насичує кольором, а кремова текстура дозволяє з легкістю нанести помаду на губи. Містить вітамін Е і захисний фільтр SPF 15. Виготовлено в Польщі. ..
65 ГРН
ГУБНА ПОМАДА «ПЕРШІ ПОЦІЛУНКИ»PINK DOLLY/ КОКЕТЛИВИЙ РОЖЕВИЙ 54708
Pink Dolly/ Кокетливий рожевий Стійкий колір для довгих поцілунків. М'яка зволожувальна формула насичує кольором, а кремова текстура дозволяє з легкістю нанести помаду на губи. Містить вітамін Е і захисний фільтр SPF 15. Виготовлено в Польщі. ..
65 ГРН
ГУБНА ПОМАДА «ПЕРШІ ПОЦІЛУНКИ»PINK HOLIDAY/ РОЖЕВА МРІЯ 54714
Pink Holiday/ Рожева мрія Стійкий колір для довгих поцілунків. М'яка зволожувальна формула насичує кольором, а кремова текстура дозволяє з легкістю нанести помаду на губи. Містить вітамін Е і захисний фільтр SPF 15. Виготовлено в Польщі. ..
65 ГРН
ГУБНА ПОМАДА «ПЕРШІ ПОЦІЛУНКИ»RUBY/ РУБІН 54715
Ruby/ Рубін Стійкий колір для довгих поцілунків. М'яка зволожувальна формула насичує кольором, а кремова текстура дозволяє з легкістю нанести помаду на губи. Містить вітамін Е і захисний фільтр SPF 15. Виготовлено в Польщі. ..
65 ГРН