Тіні-олівець

Вид:
На странице:
Сортировка:
ТІНІ-ОЛІВЕЦЬ ДЛЯ ПОВІК АКВАМАРИН/AQUAMARINE 71065
Аквамарин/Aquamarine Представляємо новинку 2-в-1 для макіяжу очей! Отримай красивий колір і чіткий контур в одному продукті.Використовуй олівець і для створення кольорових стрілок, і для нанесення тіней.  5 модних відтінків у палітрі - це безліч ідей для мейкапу. Комбінуй відтін..
65 ГРН
ТІНІ-ОЛІВЕЦЬ ДЛЯ ПОВІК ЗОЛОТІ ПІСКИ/GILDED GOLD 71053
Золоті піски/Gilded Gold Представляємо новинку 2-в-1 для макіяжу очей! Отримай красивий колір і чіткий контур в одному продукті.Використовуй олівець і для створення кольорових стрілок, і для нанесення тіней.  5 модних відтінків у палітрі - це безліч ідей для мейкапу. Комбінуй ві..
65 ГРН
ТІНІ-ОЛІВЕЦЬ ДЛЯ ПОВІК КАВА З ЛЬОДОМ/SAILOR TAUPE 71043
Кава з льодом/Sailor Taupe Представляємо новинку 2-в-1 для макіяжу очей! Отримай красивий колір і чіткий контур в одному продукті.Використовуй олівець і для створення кольорових стрілок, і для нанесення тіней.  5 модних відтінків у палітрі - це безліч ідей для мейкапу. Комбінуй ..
65 ГРН
ТІНІ-ОЛІВЕЦЬ ДЛЯ ПОВІК ПУРПУРОВА ЗІРКА/PURPLE STAR 71029
Пурпурова зірка/Purple Star Представляємо новинку 2-в-1 для макіяжу очей! Отримай красивий колір і чіткий контур в одному продукті.Використовуй олівець і для створення кольорових стрілок, і для нанесення тіней.  5 модних відтінків у палітрі - це безліч ідей для мейкапу. Комбінуй відт..
65 ГРН
ТІНІ-ОЛІВЕЦЬ ДЛЯ ПОВІК СРІБНИЙ ІНЕЙ/SILVER SPOON 71055
Срібний іней/Silver Spoon Представляємо новинку 2-в-1 для макіяжу очей! Отримай красивий колір і чіткий контур в одному продукті.Використовуй олівець і для створення кольорових стрілок, і для нанесення тіней.  5 модних відтінків у палітрі - це безліч ідей для мейкапу. Комбінуй відтін..
65 ГРН