Skin So Soft

Вид:
На странице:
Сортировка:
Крем-депілятор для зони бікіні з олією пінника лугового «Бездоганна гладкість», 75 мл 29079
Крем-депілятор для зони бікіні розроблений для ніжної депіляції без подразнення всього за 2,5 хвилини! Він допоможе дбайливо і швидко видалити волосся в делікатних зонах, олія пінника лугового пом'якшить шкіру.   ПЕРЕВАГИ - Підходить для чутливої шкіри  - Без запаху ..
75 ГРН
Крем-депілятор для чутливої шкіри з олією пінника лугового «Бездоганна гладкість», 100 мл 29014
Крем для видалення волосся розроблений для ніжної депіляції без подразнення всього за 2,5 хвилини! Він допоможе дбайливо і швидко позбутися від волосся на тілі, а олія пінника лугового подарує шкірі відчуття ніжності і шовковистості.   ПЕРЕВАГИ - Підходить для чутливої шкіри ..
95 ГРН
Набір для видалення волосся на обличчі «Бездоганна гладкість»: воскові смужки (20 шт.) + вологі серветки з олією пінника лугового (2 шт.)15484
Воскові смужки для швидкої депіляції і відмінного ефекту. До складу набору входять 20 воскових смужок, які ретельно видаляють зайві волосини, і 2 вологі серветки, що заспокоять шкіру після депіляції.    ЗАСТОСУВАННЯ - Процедура робиться на очищеній сухій шкірі. - Розігрі..
95 ГРН
Олія-спрей для тіла «Сяйво»89929
Сяй, як зірка!  Хочеш рівну, красиву, немов поціловану сонцем шкіру, як у топ-моделей на подіумі чи зірок на червоній доріжці? Секрет – у сяйві шкіри! Воно надає тілу рельєфності і привабливості, робить шкіру більш доглянутою на вигляд, а ніжки – візуально довшими. Спробуй нову олію-спре..
70 ГРН
Увлажняющий гель для бритья с маслом Пенника лугового "Безупречная гладкость", 57849
Обеспечивает комфортное бритье и увлажнение кожи. Содержит масло семян пенника лугового.  Произведено согласно мировым стандартам Avon на сертифицированном заводе, расположенном в Великобритании. 200мл ..
120 ГРН
Гель для бритья с маслом Пенника лугового "Безупречная гладкость", 47943
Обеспечивает мягкое и чистое бритье, оставляя кожу гладкой и шелковистой, помогает уменьшить раздражение и увлажнить кожу.  Произведено в России/Польше. 150мл ..
72 ГРН
Крем-депилятор для чувствительной кожи с маслом Пенника лугового "Безупречная гладкость", 24090
Нежная формула всего за 2,5 минуты мягко удаляет волосы в области бикини, оставляя кожу гладкой и увлажненной. Подходит для чувствительной кожи.  Произведено в во Франции. 100мл ..
90 ГРН
Крем-депилятор для области бикини с маслом Пенника лугового "Безупречная гладкость", 26331
Нежная формула мягко удаляет волосы в области бикини, делая кожу гладкой и увлажненной.  Произведено во Франции. 75мл ..
75 ГРН