Палітра тіней для повік «Насичений колір»Mark

Вид:
На странице:
Сортировка:
ПАЛІТРА ТІНЕЙ ДЛЯ ПОВІК «НАСИЧЕНИЙ КОЛІР»ART OF THE NUDES/ НЮДОВИЙ АРТ 69999
  Art of the Nudes/ Нюдовий арт Нові палетки від Mark! Гра тіней розпочалася! Високопігментовані тіні з невагомою текстурою і вбудованим праймером для рівного нанесення. Тримаються годинами, не скочуються і легко розтушовуються. Виготовлено в Китаї. ..
145 ГРН
ПАЛІТРА ТІНЕЙ ДЛЯ ПОВІК «НАСИЧЕНИЙ КОЛІР»BLUE MY MIND/ СИНІЙ ДАЙВІНГ 69359
My Mind/ Синій дайвінг Нові палетки від Mark! Гра тіней розпочалася! Високопігментовані тіні з невагомою текстурою і вбудованим праймером для рівного нанесення. Тримаються годинами, не скочуються і легко розтушовуються. Виготовлено в Китаї. ..
145 ГРН
ПАЛІТРА ТІНЕЙ ДЛЯ ПОВІК «НАСИЧЕНИЙ КОЛІР»BOHO CHIC/ БОХО ШИК 70254
Boho Chic/ Бохо шик Нові палетки від Mark! Гра тіней розпочалася! Високопігментовані тіні з невагомою текстурою і вбудованим праймером для рівного нанесення. Тримаються годинами, не скочуються і легко розтушовуються. Виготовлено в Китаї. ..
145 ГРН
ПАЛІТРА ТІНЕЙ ДЛЯ ПОВІК «НАСИЧЕНИЙ КОЛІР»COLOR CRUSH/ КОЛЬОРОМАНІЯ 70133
Color Crush/ Кольороманія Нові палетки від Mark! Гра тіней розпочалася! Високопігментовані тіні з невагомою текстурою і вбудованим праймером для рівного нанесення. Тримаються годинами, не скочуються і легко розтушовуються. Виготовлено в Китаї. ..
145 ГРН
ПАЛІТРА ТІНЕЙ ДЛЯ ПОВІК «НАСИЧЕНИЙ КОЛІР»SMOKE AND MIRRORS/ СМОКІ 71437
Smoke and Mirrors/ Смокі Нові палетки від Mark! Гра тіней розпочалася! Високопігментовані тіні з невагомою текстурою і вбудованим праймером для рівного нанесення. Тримаються годинами, не скочуються і легко розтушовуються. Виготовлено в Китаї. ..
145 ГРН