Суперстійкі тіні для повік Mark «Яскравість кольору»

Вид:
На странице:
Сортировка:
СУПЕРСТІЙКІ ТІНІ ДЛЯ ПОВІК «ЯСКРАВІСТЬ КОЛЬОРУ»ETERNAL EMERALD/ СМАРАГДОВИЙ 96519
Eternal Emerald/ Смарагдовий Селфі-фокус на очі! Готова до експертиментів? Монотіні мають суперстійку формулу, насичені відтінки і кремову текстуру. Завдяки цьому дарують виразний, глибокий колір і шовковистий фініш. Не скочуються протягом дня і чудово тримаються на повіках, немов щойно н..
85 ГРН
СУПЕРСТІЙКІ ТІНІ ДЛЯ ПОВІК «ЯСКРАВІСТЬ КОЛЬОРУ»FOREVER BRONZE/ БРОНЗОВИЙ 86651
Forever Bronze/ Бронзовий Селфі-фокус на очі! Готова до експертиментів? Монотіні мають суперстійку формулу, насичені відтінки і кремову текстуру. Завдяки цьому дарують виразний, глибокий колір і шовковистий фініш. Не скочуються протягом дня і чудово тримаються на повіках, немов що..
85 ГРН
СУПЕРСТІЙКІ ТІНІ ДЛЯ ПОВІК «ЯСКРАВІСТЬ КОЛЬОРУ»INFINITE TEAL/ БІРЮЗОВИЙ 94923
  Infinite Teal/ Бірюзовий Селфі-фокус на очі! Готова до експертиментів? Монотіні мають суперстійку формулу, насичені відтінки і кремову текстуру. Завдяки цьому дарують виразний, глибокий колір і шовковистий фініш. Не скочуються протягом дня і чудово тримаються на повіках, н..
90 ГРН
СУПЕРСТІЙКІ ТІНІ ДЛЯ ПОВІК «ЯСКРАВІСТЬ КОЛЬОРУ»LASTING LILIAC/ БУЗКОВИЙ 94925
Lasting Liliac/ Бузковий Селфі-фокус на очі! Готова до експертиментів? Монотіні мають суперстійку формулу, насичені відтінки і кремову текстуру. Завдяки цьому дарують виразний, глибокий колір і шовковистий фініш. Не скочуються протягом дня і чудово тримаються на повіках, немов щойно..
85 ГРН
СУПЕРСТІЙКІ ТІНІ ДЛЯ ПОВІК «ЯСКРАВІСТЬ КОЛЬОРУ»TOTALLY TAUPE/ ТЕМНО-СІРИЙ 94924
Totally Taupe/ Темно-сірий Селфі-фокус на очі! Готова до експертиментів? Монотіні мають суперстійку формулу, насичені відтінки і кремову текстуру. Завдяки цьому дарують виразний, глибокий колір і шовковистий фініш. Не скочуються протягом дня і чудово тримаються на повіках, немов щойно нан..
85 ГРН