Туш для вій Mark «Об'єм. Провокація»

Вид:
На странице:
Сортировка:
ТУШ ДЛЯ ВІЙ «ОБ'ЄМ. ПРОВОКАЦІЯ»BLACK/ ЧОРНА (ВОДОСТІЙКА) 89365
Black/ Чорна (водостійка) Наведи фокус на об’ємні вії! Туш з колагеном створює стійкий провокаційний об’єм без грудочок. Завдяки кремовій текстурі туш легко наноситься у кілька шарів, не склеюючи вії. Спеціальна вигнута щіточка захорлює кожну вію і максимально розділяє. ПЕР..
80 ГРН
ТУШ ДЛЯ ВІЙ «ОБ'ЄМ. ПРОВОКАЦІЯ»BLACK/ ЧОРНА 51510
  Black/ Чорна   Наведи фокус на об’ємні вії! Туш з колагеном створює стійкий провокаційний об’єм без грудочок. Завдяки кремовій текстурі туш легко наноситься у кілька шарів, не склеюючи вії. Спеціальна вигнута щіточка захорлює кожну вію і максимально розділяє. &nbs..
80 ГРН
Туш для вій «Об'єм. Провокація»Blackest Black/ Ультрачорна 65247
 Ультрачорна/Blackest Black ПЕРЕВАГИ - стійкий драматичний об’єм - розділяє, надає об’єм, не склеює вії - не утворює грудочок - легко змивається - гіпоалергенна - підходить для чутливих очей і тих, хто носить контактні лінзи ЗАСТОСУВАННЯ Нанеси туш на вії від кор..
95 ГРН
ТУШ ДЛЯ ВІЙ «ОБ'ЄМ. ПРОВОКАЦІЯ»BROWN BLACK/ ЧОРНО-КОРИЧНЕВА 89368
Brown Black/ Чорно-коричнева Наведи фокус на об’ємні вії! Туш з колагеном створює стійкий провокаційний об’єм без грудочок. Завдяки кремовій текстурі туш легко наноситься у кілька шарів, не склеюючи вії. Спеціальна вигнута щіточка захорлює кожну вію і максимально розділяє. &nb..
80 ГРН