Туш для вій Mark «Об'єм. Розділення»

Вид:
На странице:
Сортировка:
ТУШ ДЛЯ ВІЙ «ОБ'ЄМ. РОЗДІЛЕННЯ»BLACK/ ЧОРНА 51513
  Розділи та примнож! Туш з технологією Smart Slip огортає вії, не склеюючи їх. Ідеальне поєднання щіточки і гребінця забезпечує два ефекти в одному – розділення вій і надання об'єму.   ПЕРЕВАГИ - стійкий драматичний об’єм - розділяє, надає об’єм, не склеює вії - не ..
95 ГРН
ТУШ ДЛЯ ВІЙ «ОБ'ЄМ. РОЗДІЛЕННЯ»BROWN BLACK/ КОРИЧНЕВО-ЧОРНА 63798
Brown Black/ Коричнево-чорна Розділи та примнож! Туш з технологією Smart Slip огортає вії, не склеюючи їх. Ідеальне поєднання щіточки і гребінця забезпечує два ефекти в одному – розділення вій і надання об'єму.   ПЕРЕВАГИ - стійкий драматичний об’єм - розділяє, надає об’є..
95 ГРН
ТУШ ДЛЯ ВІЙ «ОБ'ЄМ. РОЗДІЛЕННЯ»NAVY/ СИНЯ 63800
 Розділи та примнож!  Туш з технологією Smart Slip огортає вії, не склеюючи їх. Ідеальне поєднання щіточки і гребінця забезпечує два ефекти в одному – розділення вій і надання об'єму. ПЕРЕВАГИ - стійкий драматичний об’єм - розділяє, надає об’єм, не склеює вії - не утворює ..
95 ГРН
ТУШ ДЛЯ ВІЙ «ОБ'ЄМ. РОЗДІЛЕННЯ»УЛЬТРАЧОРНА/BLACKEST BLACK 08468
Чернее черного/Blackest Black Розділи та примнож! Туш з технологією Smart Slip огортає вії, не склеюючи їх. Ідеальне поєднання щіточки і гребінця забезпечує два ефекти в одному – розділення вій і надання об'єму. ПЕРЕВАГИ - стійкий драматичний об’єм - розділяє, надає об’єм..
95 ГРН