Туш для вій Mark «Об'єм. Розділення»

Вид:
На странице:
Сортировка:
ТУШ ДЛЯ ВІЙ «ОБ'ЄМ. РОЗДІЛЕННЯ»BLACK/ ЧОРНА 51513
    Розділи та примнож! Туш з технологією Smart Slip огортає вії, не склеюючи їх. Ідеальне поєднання щіточки і гребінця забезпечує два ефекти в одному – розділення вій і надання об'єму.   ПЕРЕВАГИ - стійкий драматичний об’єм - розділяє, надає об’єм, не склею..
75 ГРН
ТУШ ДЛЯ ВІЙ «ОБ'ЄМ. РОЗДІЛЕННЯ»BROWN BLACK/ КОРИЧНЕВО-ЧОРНА 63798
Brown Black/ Коричнево-чорна Розділи та примнож! Туш з технологією Smart Slip огортає вії, не склеюючи їх. Ідеальне поєднання щіточки і гребінця забезпечує два ефекти в одному – розділення вій і надання об'єму.   ПЕРЕВАГИ - стійкий драматичний об’єм - розділяє, надає об’є..
75 ГРН
ТУШ ДЛЯ ВІЙ «ОБ'ЄМ. РОЗДІЛЕННЯ»NAVY/ СИНЯ 63800
   Розділи та примнож!  Туш з технологією Smart Slip огортає вії, не склеюючи їх. Ідеальне поєднання щіточки і гребінця забезпечує два ефекти в одному – розділення вій і надання об'єму. ПЕРЕВАГИ - стійкий драматичний об’єм - розділяє, надає об’єм, не склеює вії - ..
75 ГРН
ТУШ ДЛЯ ВІЙ «ОБ'ЄМ. РОЗДІЛЕННЯ»УЛЬТРАЧОРНА/BLACKEST BLACK 08468
Чернее черного/Blackest Black Розділи та примнож! Туш з технологією Smart Slip огортає вії, не склеюючи їх. Ідеальне поєднання щіточки і гребінця забезпечує два ефекти в одному – розділення вій і надання об'єму. ПЕРЕВАГИ - стійкий драматичний об’єм - розділяє, надає об’єм..
75 ГРН