Лаки для ногтей

Вид:
На странице:
Сортировка:
Верхнее покрытие для ногтей "Экстра-стойкость и блеск" Avon, 68663
Новое гелевое покрытие в 2 раза* продлевает стойкость лака для ногтей. * На основании результатов лабораторного исследования NTBK № 9005-191 с использованием керамических пластин. 10мл ..
40 ГРН
Засіб проти розшаровування і ламкості нігтів 79692
Правильний догляд за нігтями – це запорука ідеального манікюру. Вибирай перевірені засоби для догляду за нігтями! Засіб збагачений вітамінами, зміцнює нігті, запобігає ламкості і розшаруванню. Нігті виглядають більш здоровими.   ЗАСТОСУВАННЯ: Наносити в 1-2 шари на чисті нігті. ..
45 ГРН
ЛАК ДЛЯ НІГТІВ "ГЕЛЬ ЕФЕКТ" 10 МЛ.; BERRY ME/ ЯГІДНИЙ ВИБУХ. 07202
Міксуй кольори і створюй лайковий манікюр з лаками «Гель-ефект»! Отримуй стійке гелеве покриття у домашніх умовах! 7 переваг в 1 баночці: мультидогляд, стійкість кольору, блиск, топ-покриття, захист, вирівнювання і зміцнення! Цей гель-лак не тільки красиво і яскраво виглядає на нігтях, але й ..
45 ГРН
ЛАК ДЛЯ НІГТІВ "ГЕЛЬ ЕФЕКТ" 10 МЛ.; BITTERSWEET / ВЕРШКОВО-КОРАЛОВИЙ. 06432
Міксуй кольори і створюй лайковий манікюр з лаками «Гель-ефект»! Отримуй стійке гелеве покриття у домашніх умовах! 7 переваг в 1 баночці: мультидогляд, стійкість кольору, блиск, топ-покриття, захист, вирівнювання і зміцнення! Цей гель-лак не тільки красиво і яскраво виглядає на..
45 ГРН
ЛАК ДЛЯ НІГТІВ "ГЕЛЬ ЕФЕКТ" 10 МЛ.; CHARCOAL SMOKE/ ДЕРЕВНЕ ВУГІЛЛЯ. 64344
Charcoal Smoke/ Деревне вугілля Міксуй кольори і створюй лайковий манікюр з лаками «Гель-ефект»! Отримуй стійке гелеве покриття у домашніх умовах! 7 переваг в 1 баночці: мультидогляд, стійкість кольору, блиск, топ-покриття, захист, вирівнювання і зміцнення!   Цей гель-лак не тіль..
45 ГРН
ЛАК ДЛЯ НІГТІВ "ГЕЛЬ ЕФЕКТ" 10 МЛ.; DAYSIE/ ВАНІЛЬНЕ МОРОЗИВО. 02950
Міксуй кольори і створюй лайковий манікюр з лаками «Гель-ефект»! Отримуй стійке гелеве покриття у домашніх умовах! 7 переваг в 1 баночці: мультидогляд, стійкість кольору, блиск, топ-покриття, захист, вирівнювання і зміцнення!   Цей гель-лак не тільки красиво і яскраво виглядає на ніг..
45 ГРН
ЛАК ДЛЯ НІГТІВ "ГЕЛЬ ЕФЕКТ" 10 МЛ.; DAZZLE PINK/ РОЖЕВЕ СЯЙВО. 64386
Dazzle Pink/ Рожеве сяйво Міксуй кольори і створюй лайковий манікюр з лаками «Гель-ефект»! Отримуй стійке гелеве покриття у домашніх умовах! 7 переваг в 1 баночці: мультидогляд, стійкість кольору, блиск, топ-покриття, захист, вирівнювання і зміцнення!   Цей гель-лак не ті..
45 ГРН
ЛАК ДЛЯ НІГТІВ "ГЕЛЬ ЕФЕКТ" 10 МЛ.; FABULOUS / НАСИЧЕНИЙ РОЖЕВИЙ. 64388
Fabulous/ Насичений рожевий Міксуй кольори і створюй лайковий манікюр з лаками «Гель-ефект»! Отримуй стійке гелеве покриття у домашніх умовах! 7 переваг в 1 баночці: мультидогляд, стійкість кольору, блиск, топ-покриття, захист, вирівнювання і зміцнення! Цей гель-лак не тільки красиво і яс..
45 ГРН
ЛАК ДЛЯ НІГТІВ "ГЕЛЬ ЕФЕКТ" 10 МЛ.; HEAD IN CLOUDS/ КАМ'ЯНИЙ ГІСТЬ 07220
  Цей гель-лак не тільки красиво і яскраво виглядає на нігтях, але й піклується про них. Він не пошкоджує нігті, як салонні гель-лаки, висихає без УФ-ламп і містить омега-олії для догляду. Створює щільне, стійке і блискуче покриття навіть без додаткового покриття. Але стійкість лаку..
45 ГРН
ЛАК ДЛЯ НІГТІВ "ГЕЛЬ ЕФЕКТ" 10 МЛ.; ICEBERG WHITE/ АЙСБЕРГ. 64592
ICEBERG WHITE/ АЙСБЕРГ Міксуй кольори і створюй лайковий манікюр з лаками «Гель-ефект»! Отримуй стійке гелеве покриття у домашніх умовах! 7 переваг в 1 баночці: мультидогляд, стійкість кольору, блиск, топ-покриття, захист, вирівнювання і зміцнення!   Цей гель-лак не тільки красив..
45 ГРН
ЛАК ДЛЯ НІГТІВ "ГЕЛЬ ЕФЕКТ" 10 МЛ.; JUST BEACHY/ МОРСЬКИЙ БРИЗ. 06987
Міксуй кольори і створюй лайковий манікюр з лаками «Гель-ефект»! Отримуй стійке гелеве покриття у домашніх умовах! 7 переваг в 1 баночці: мультидогляд, стійкість кольору, блиск, топ-покриття, захист, вирівнювання і зміцнення! Цей гель-лак не тільки красиво і яскраво виглядає на..
45 ГРН
ЛАК ДЛЯ НІГТІВ "ГЕЛЬ ЕФЕКТ" 10 МЛ.; LAVENDER SKY/ ЛАВАНДОВЕ НЕБО. 64474
Lavender Sky/ Лавандове небо Міксуй кольори і створюй лайковий манікюр з лаками «Гель-ефект»! Отримуй стійке гелеве покриття у домашніх умовах! 7 переваг в 1 баночці: мультидогляд, стійкість кольору, блиск, топ-покриття, захист, вирівнювання і зміцнення!   Цей гель-лак не..
45 ГРН
ЛАК ДЛЯ НІГТІВ "ГЕЛЬ ЕФЕКТ" 10 МЛ.; MAUVELOUS/ РОЖЕВО-ЛІЛОВИЙ. 64389
Mauvelous/ Рожево-ліловий Міксуй кольори і створюй лайковий манікюр з лаками «Гель-ефект»! Отримуй стійке гелеве покриття у домашніх умовах! 7 переваг в 1 баночці: мультидогляд, стійкість кольору, блиск, топ-покриття, захист, вирівнювання і зміцнення!   Цей гель-лак не тільки кра..
45 ГРН
ЛАК ДЛЯ НІГТІВ "ГЕЛЬ ЕФЕКТ" 10 МЛ.; MOONDUST/ МІСЯЧНИЙ ПИЛ. 64095
Moondust/ Місячний пил Міксуй кольори і створюй лайковий манікюр з лаками «Гель-ефект»! Отримуй стійке гелеве покриття у домашніх умовах! 7 переваг в 1 баночці: мультидогляд, стійкість кольору, блиск, топ-покриття, захист, вирівнювання і зміцнення!   Цей гель-лак не тільки красив..
45 ГРН
ЛАК ДЛЯ НІГТІВ "ГЕЛЬ ЕФЕКТ" 10 МЛ.; NIGHT VISION/ НІЧНЕ НЕБО. 64738
Night Vision/ Нічне небо Міксуй кольори і створюй лайковий манікюр з лаками «Гель-ефект»! Отримуй стійке гелеве покриття у домашніх умовах! 7 переваг в 1 баночці: мультидогляд, стійкість кольору, блиск, топ-покриття, захист, вирівнювання і зміцнення! Цей гель-лак не тільки красиво..
45 ГРН

лак для ногтей эйвон,лаки для ногтей эйвон фото,лак для ногтей эйвон сияние,лак для ногтей эйвон цветомания,лак для ногтей богиня эйвон,лак для ногтей винтаж эйвон,лак для ногтей эйвон мята,лак для ногтей эйвон романс