ANEW Platinum 55+

Вид:
На странице:
Сортировка:
ДЕННИЙ КРЕМ ДЛЯ ОБЛИЧЧЯ «КЛІТИННЕ ВІДРОДЖЕННЯ. ОКРЕСЛЕНІСТЬ І КОНТУР» SPF 25 UVA/UVB 08196
Серія засобів Anew «Клітинне відродження» розроблена для догляду за зрілою шкірою у віці 55+. Завдяки спеціальній технології Paxillium, денний крем миттєво зменшує тьмяність шкіри, відновлює її пружність і всього за 2 тижні* робить контури обличчя більш окресленими. ЗАСТОСУВАННЯ: Нанести вран..
155 ГРН
НІЧНИЙ КРЕМ ДЛЯ ОБЛИЧЧЯ «КЛІТИННЕ ВІДРОДЖЕННЯ. ОКРЕСЛЕНІСТЬ І КОНТУР» 07281
Серія засобів Anew «Клітинне відродження» розроблена для догляду за зрілою шкірою у віці 55+. Завдяки спеціальній технології Paxillium, нічний крем добре зволожує шкіру, відновлює її пружність і всього за 2 тижні* робить контури обличчя більш окресленими. ЗАСТОСУВАННЯ: Щовечора наносити на оч..
155 ГРН
Набір Anew Platinum 33413
У наборі:   Денний крем для обличчя «Клітинне відродження. Окресленість і контур» SPF 25 UVA/UVB (50 мл) Очищувальна вода для обличчя «Очищення». Міні-версія (50 мл) ..
165 ГРН
НАБІР «КЛІТИННЕ ВІДРОДЖЕННЯ» ДЛЯ ВІКУ 55+ 28951
У наборі: Денний крем для обличчя «Клітинне відродження. Окресленість і контур» SPF 25 UVA/UVB (50 мл) Крем для губ і шкіри навколо очей «Клітинне відродження» (15 мл) ..
255 ГРН
Набор средств по уходу за кожей лица "Программа 55+", 44476
Набор средств по уходу за кожей лица "Программа 55+" – 14-ти дневный курс ухода. 85% дерматологов считают, что использование программы, включающей очищение, дневной уход с защитой от ультрафиолетовых лучей, ночной уход и уход за кожей вокруг глаз – один из лучших способов борьбы с признаками стар..
195 ГРН
Сироватка для обличчя «Клітинне відродження. Миттєва окресленість»30923
Серія засобів Anew «Клітинне відродження» розроблена для догляду за зрілою шкірою у віці 55+. Ліфтинг-сироватки допомагає активізувати вироблення власного колагену, покращує текстуру і тон шкіри. Аміно- і AHA-кислоти в складі засобу допомагають повернути шкірі еластичність і чіткість контурам обл..
255 ГРН
Крем для губ и кожи вокруг глаз "Клеточное возрождение", 07467
Описание: Крем заметно омолаживает кожу вокруг глаз и губ: делает кожу вокруг глаз заметно более эластичной, мягкой и гладкой; визуально уменьшает глубокие вертикальные морщины над верхней губой и в уголках губ. Инновационный двойной аппликатор обеспечивает точное и гигиеничное нанесени..
155 ГРН