ANEW Ultimate 45+

Вид:
На странице:
Сортировка:
Гель-олія для обличчя «Розкіш шовку» (30 мл)54179
  Як доглядати за шкірою, щоб вона завжди сяяла молодістю та красою? Регулярно користуватися засобами, які містять дієві інгредієнти, націлені на вирішення конкретних проблем. Наприклад, новинкою від Anew для шкіри від 45 років — гель-олією з АНА-кислотами, антиоксидантами та екстра..
195 ГРН
Дневной крем для лица "Омоложение. Мульти-уход" SPF 25,05694
Вдохните новую жизнь в свою кожу! Преимущества многофункционального дневного крема 45+: улучшает внешний вид кожи, помогает восстановить ее клетки, увлажняет ее и наполняет энергией. Формула средства помогает восстановить поврежденные клетки кожи, эффективно сокращает глубокие морщины, во..
155 ГРН
ДНЕВНОЙ ОМОЛАЖИВАЮЩИЙ КРЕМ ДЛЯ ЛИЦА SPF 25 ANEW ULTIMATE 7S 79765
Для всех типов кожи в возрасте от 45 лет. Белый густой крем, практически без запаха,  менее жирный,  чем предыдущая версия. Увлажняет и мгновенно делает кожу гладкой и эластичной. Через две недели применения видимость морщин заметно сокращается.Уменьшается..
140 ГРН
Крем для обличчя «Омолодження. Перевага» (50 мл) 06939
Абсолютний прорив в омолодженні! Формула 2-в-1: розкішна текстура і посилений ефект. Уже за 1 тиждень крем помітно скорочує всі видимі вікові зміни!* Крем для обличчя має ніжну текстуру, живить шкіру і надає тривалий ефект. Завдяки спеціальній формулі стимулює оновлення і ..
195 ГРН
Маска-плівка для обличчя «Пілінг та сяйво» (75 мл)89998
Шукаєш ефективний пілінг, який ретельно очищує шкіру, але не травмує її? Спробуй новинку від Anew — мультимаску з частинками золота. «Золота» маска допомагає глибоко очистити, розгладити і візуально підтягнути шкіру. Вирівняти її текстуру, зробити зморшки менш помітними. Робить шкір..
145 ГРН
Нічний комплексний догляд для обличчя «Омолодження. Безперервний ефект» (30 мл)
Переворот в омолодженні — нічний крем «Омолодження. Безперервний ефект» для молодого вигляду шкіри! Це перша в Avon система з двох зволожувальних засобів, які ти чергуєш між собою, щоб отримати значні результати у боротьбі з віковими змінами шкіри, зменшити вираженіть навіть глибоких зморщок..
375 ГРН
Нічний омолоджувальний гель для обличчя з мінералами Anew Ultimate 7S (50 мл)62480
Нічний гель для обличчя з біоактивним золотом захищає колагенові волокна і помітно зменшує глибокі зморшки. Підходить для всіх типів шкіри у віці 45+. ПЕРЕВАГИ - містить технологію Pro-Sirtuin TX - повертає шкірі пружність - візуанльно зменшує глибокі зморшки - зменшує віков..
175 ГРН
Набір Anew «Омолодження. Мультидогляд»09382
У наборі: Денний крем для обличчя «Омолодження. Мультидогляд» SPF 25 (50 мл) Система для шкіри навколо очей «Омолодження. Мультидогляд»: крем і бальзам ..
249 ГРН
НАБІР «ОМОЛОДЖЕННЯ» ДЛЯ ВІКУ 45+ 19613
У наборі: Крем для обличчя «Омолодження. Перевага» (50 мл) Система для шкіри навколо очей «Оновлення» 35+: крем та бальзам (15 мл + 2,5 г) ..
255 ГРН
Набір «Омолодження»28965
У наборі:   Денний крем для обличчя «Омолодження. Мульти-догляд» SPF 25 (50 мл) Очищувальна вода для обличчя «Очищення». Міні-версія (50 мл) ..
165 ГРН
НАБІР ЗАСОБІВ З ДОГЛЯДУ ЗА ШКІРОЮ ОБЛИЧЧЯ ДЛЯ ВІКУ 45+ «ОМОЛОДЖЕННЯ. МУЛЬТИ-ДОГЛЯД»91642
Не потрібно вибирати між розкішшю і результатом - один набір засобів для мульти-догляду за шкірою!Засоби лінії «Омолодження. Мульти-догляд» містять широко відомий екстракт тіліакори, покращують зовнішній вигляд шкіри з різними ознаками старіння. Всього 3 простих кроки: Крок 1: ОчищенняОчищува..
245 ГРН
НАБОР ДЛЯ ЛИЦА ANEW ULTIMATE 45+ 14946
Набор для лица ANEW Ultimate 45+: Омолаживающая система  для кожи вокруг глаз ANEW Ultimate 7S Ночной омолаживающий крем для лица ANEW Ultimate 7S  Дневной омолаживающий крем для лица SPF 25 ANEW Ultimate 7S Омолаживающий кремовый очиститель для лица «Сила протеинов» 45+..
370 ГРН
НОЧНОЙ ОМОЛАЖИВАЮЩИЙ КРЕМ ДЛЯ ЛИЦА ANEW ULTIMATE 7S 79764
Для всех типов кожи в возрасте от 45 лет. Белый густой крем, практически без запаха,  менее жирный,  чем предыдущая версия. Заметно восстанавливает тонус и упругость кожи. Активизирует семь наиважнейших протеинов клеток, которые борются с семью призна..
140 ГРН
ОМОЛАЖИВАЮЩИЙ КРЕМОВЫЙ ОЧИСТИТЕЛЬ ДЛЯ ЛИЦА «СИЛА ПРОТЕИНОВ» 45+ 78663
Очиститель предназначен для любого типа, включая чувствительную кожу в возрасте от 45 лет. Протестировано дерматологами. Гипоаллергенно. Имеет роскошную легкую кремообразную формулу светло- кремового цвета. Средство не пенится. Глубоко и деликатно очищает, н..
80 ГРН
Подвійний еліксир для обличчя «Омолодження. Перевага»: сироватка та олія 02702
ПОДВІЙНИЙ ЕЛІКСИР – УПЕРШЕ ОДИН ЗАСІБ ЗАМІНЮЄ КРЕМИ І СИРОВАТКИ! ІДЕАЛЬНИЙ ОВАЛ ОБЛИЧЧЯ І ШКІРА БЕЗ ЗМОРЩОК!   Перетвори свою шкіру з Подвійним еліксиром для обличчя «Омолодження. Перевага»! Еліксир розроблений, щоб допомогти поліпшити зовнішній вигляд шкіри з ознаками вікових змін –..
335 ГРН