Очищення пор

Вид:
На странице:
Сортировка:
Відлущувальний скраб для обличчя з екстрактами гамамелісу і евкаліпта «Зменшення пор і блиску» (75 мл)07164
Скраб з новою технологією Pore Penetration робить шкіру гладенькою, очищає забиті пори і усуває жирний блиск. ЗАСТОСУВАННЯ: Наносити масажними рухами на вологу шкіру обличчя. Ретельно змити водою. Використовувати 1-2 рази на тиждень.Тільки для зовнішнього застосування. Уникати когтакт..
55 ГРН
Вологі серветки для обличчя 3-в-1 «Зменшення пор і блиску»07570
Вологі серветки роблять шкіру чистою і свіжою. ЗАСТОСУВАННЯ: М'якими рухами протерти серветкою шкіру обличчя. Щільно закрити упаковку після використання. Не потрібно змивати водою. Підходить для щоденного використання.  Тільки для зовнішнього використання. Зберігати в недоступному для ді..
45 ГРН
ВЯЖУЩИЙ ТОНИК ДЛЯ ГЛУБОКОЙ ОЧИСТКИ ПОР С ОХЛАЖДАЮЩИМ ЭФФЕКТОМ, 100 МЛ 15177
Содержит экстракт гамамелиса и эвкалипта, очищает и сужает поры.  Произведено в России/Польше. ..
40 ГРН
ГЕЛЬ ДЛЯ ГЛУБОКОЙ ОЧИСТКИ ПОР, 125 МЛ 56280
Содержит экстракты гамамелиса и эвкалипта. Эффективно очищает кожу и сужает поры.  Произведено в России/Польше. ..
40 ГРН
МАСКА ДЛЯ ЛИЦА "ОЧИЩЕНИЕ ПОР" CLEARSKIN, 75 МЛ 90404
Содержит минеральные добавки, абсорбирующие кожный жир, очищает поры. Способ применения: наносите маску на тщательно очищенную кожу 2-3 раза в неделю. Подождите, пока маска изменит цвет с черного на светло-серый (10-15 минут), и тщательно сполосните водой.  Произведено в России/Польше. ..
40 ГРН
МАСКА ДЛЯ ОБЛИЧЧЯ З ЕКСТРАКТАМИ ГАМАМЕЛІСУ І ЕВКАЛІПТА «ЗМЕНШЕННЯ ПОР І БЛИСКУ» (75 МЛ)07330
Маска з новою технологією "Pore Penetration" видаляє жирний блиск і забруднення, не пересушує шкіру. ЗАСТОСУВАННЯ: Нанести маску тонким шаром на обличчя і почекати, поки вона змінить свій колір з чорного на світло-сірий (10- 15 хвилин). Після повного висихання ретельно змити маску теплою..
55 ГРН
НАБІР 5-В-1 «ЗМЕНШЕННЯ ПОР І БЛИСКУ»96845
У наборі: Відлущувальний скраб для обличчя з екстрактами гамамелісу і евкаліпта «Зменшення пор і блиску» (75 мл) Маска для обличчя з екстрактами гамамелісу і евкаліпта «Зменшення пор і блиску» (75 мл) Очищувальний гель для обличчя з екстрактом гамамелісу і евкаліпта «Зменшення пор і б..
165 ГРН
Очищувальний гель для обличчя з екстрактом гамамелісу і евкаліпта «Зменшення пор і блиску» (125 мл)06818
Гель з екстрактами гамамелісу і евкаліпта звужує пори і мінімізує жирний блиск. Підходить для щоденного використання.   ЗАСТОСУВАННЯ: Наносити масажними рухами на вологу шкіру обличчя. Ретельно змити водою. Тільки для зовнішнього застосування. Уникати контакту з очима.  Виго..
35 ГРН
Очищувальний засіб для обличчя з екстрактами гамамелісу та евкаліпта «Зменшення пор і блиску» (75 мл)07001
Очисник з екстрактами гамамелісу і евкаліпта бореться з жирним блиском і забрудненнями, глибоко очищає пори і робить їх менш помітними. Підходить для щоденного використання.   ЗАСТОСУВАННЯ: Розтерти невелику кількість зособу в долонях до утворення піни. Масажними рухами нанести на во..
55 ГРН
Тонік для глибокого очищення пор з екстрактами гамамелісу і евкаліпта «Зменшення пор і блиску» (100 мл)07317
Тонік видаляє забруднення, що залишилися і контролює вироблення шкірного жиру. Містить спирт. ЗАСТОСУВАННЯ: Перед застосуванням очистити шкіру. Нанести тонік на ватний диск і м'якими рухами протерти шкіру обличчя і шиї. Використовувати 1-2 рази на день. Не змивати.  Уникати пот..
35 ГРН
ТОНИЗИРУЮЩИЙ СКРАБ ДЛЯ ГЛУБОКОЙ ОЧИСТКИ ПОР, 75 МЛ 56281
Содержит экстракты гамамелиса и эвкалипта. Помогает удалять загрязнения из забитых пор, делая кожу мягкой и гладкой.  Произведено в России/Польше. ..
40 ГРН
Двусторонний инструмент для косметических процедур Avon, 43817
Простой и эффективный инструмент поможет быстро удалить черные точки при помощи насадки в виде петельки, а ложечка с дырочкой подойдет для борьбы с акне и другими несовершенствами.  Длина: 12,5 см  Материал: углеродистая сталь. ..
35 ГРН