Проти чорних точок

Вид:
На странице:
Сортировка:
ЕЖЕДНЕВНОЕ ОЧИЩАЮЩЕЕ СРЕДСТВО ПРОТИВ ЧЕРНЫХ ТОЧЕК, 125 МЛ 56282
Содержит салициловую кислоту и другие вещества, растворяющие черные точки. При регулярном применении помогает поддерживать чистоту и здоровье кожи.  Произведено в России/Польше. ..
40 ГРН
Маска для глибокого очищення з екстрактом ромашки «Проти чорних точок»09279
Маска глибоко очищує шкіру завдяки екстракту ромашк, усуває чорні цятки.   ЗАСТОСУВАННЯ: Нанести тoнким шaром на шкіру обличчя. Коли маска стане білого кольору, ретельно змити  водою. Використовувати 2-3 рази на тиждень. Зберігати в недоступному для дітей місці. Уникати потрапля..
55 ГРН
Набір «Проти чорних точок» із 2-х продуктів 47096
У наборі:   Очищувальний тонік для обличчя з алое вера і екстрактом ромашки «Проти чорних точок» (100 мл) Очищувальний засіб для обличчя з відлущувальним ефектом з алое вера і екстрактом ромашки «Проти чорних точок» (125 мл) ..
80 ГРН
Набір «Проти чорних точок» з 3-х продуктів 72619
У наборі:   Очищувальний тонік для обличчя з алое вера і екстрактом ромашки «Проти чорних точок» (100 мл) Очищувальний гель-пілінг для обличчя «Проти чорних точок» (30 мл) Очищувальний засіб для обличчя з відлущувальним ефектом з алое вера і екстрактом ромашки «Проти чорних т..
120 ГРН
Набір «Проти чорних точок» з 4-х продуктів 28984
У наборі:   Очищувальний тонік для обличчя з алое вера і екстрактом ромашки «Проти чорних точок» (100 мл) Очищувальний гель-пілінг для обличчя «Проти чорних точок» (30 мл) Очищувальний засіб для обличчя з відлущувальним ефектом з алое вера і екстрактом ромашки «Проти чорних т..
150 ГРН
Очищувальний гель-пілінг для обличчя «Проти чорних точок» (30 мл)06794
Гель-пілінг глибоко очищує шкіру, видаляючи всі забруднення і чорні точки. Засіб досить активний, тому його не варто наносити на обгорілу, дуже суху або схильну до розширення судин шкіру.    ЗАСТОСУВАННЯ: Використовувати 1-2 рази на тиждень. Наносити товстим рівномірним шаром на..
65 ГРН
Очищувальний засіб для обличчя з відлущувальним ефектом з алое вера і екстрактом ромашки «Проти чорних точок» (125 мл)22203
Очищувальний засіб з алое вера і екстрактом ромашки ефективно відлущує шкіру, видаляє чорні крапки і запобігає появі нових. Підходить для щоденного використання.    ЗАСТОСУВАННЯ: Наносити масажними рухами на вологу шкіру обличчя, потім ретельно змити водою. Уникати контакту з оч..
55 ГРН
Очищувальний тонік для обличчя з алое вера і екстрактом ромашки «Проти чорних точок» (100 мл)09193
Тонік 5-в-1 відмінно справляється з усіма забрудненнями, покращує тон обличчя, звужує пори, скорочує жирний блиск і матує шкіру. ЗАСТОСУВАННЯ: Нанести тонік на ватний тампон і м'якими рухами нанести на шкіру обличчя і шиї. Не змивати. Зберігати в недоступному для дітей місці. Засіб містить ал..
35 ГРН
Силіконова щіточка для вмивання «Чиста шкіра»77206
Додай до своїх косметичних процедур силіконову щіточку, яка сприяє більш ретельному очищенню шкіри. Вона легко кріпиться до тюбика будь-якого засобу.  Розміри: 7,5х6 см. Виготовлено в Китаї. ..
35 ГРН
Маска для глубокого очищения черных точек, 78841
Содержит салициловую кислоту и вещества, растворяющие черные точки. Она освежает и глубоко очищает кожу. Способ применения: используйте 2-3 раза в неделю.  Произведено в России/Польше. 75мл ..
40 ГРН
Ежедневный очищающий тоник против черных точек, 15173
Содержит салициловую кислоту и вещества, растворяющие черные точки. Удаляет излишки жира и загрязнения, и всего через 1 неделю применения кожа становится более чистой*.  Произведено в России/Польше.  * На основании исследования потребительского восприятия № 03-141 при участии 60 ..
40 ГРН
Двусторонний инструмент для косметических процедур Avon, 43817
Простой и эффективный инструмент поможет быстро удалить черные точки при помощи насадки в виде петельки, а ложечка с дырочкой подойдет для борьбы с акне и другими несовершенствами.  Длина: 12,5 см  Материал: углеродистая сталь. ..
35 ГРН