Тканинні маски.

Вид:
На странице:
Сортировка:
Тканинна маска для обличча"Активне зволоження"87925
  «Активне зволоження» від Avon True Nutra Effects – це засоби для догляду за сухою і нормальною шкірою у віці від 25 років. Якщо шукаєш ефективний догляд з накопичувальним ефектом, зверни увагу на формули Avon True Nutra Effects. Користуйся регулярно і насолоджу..
45 ГРН
Тканинна маска для обличча"Сяйво"53961
                                                                                  ..
45 ГРН
Тканинна маска для обличчя «Інтенсивне зволоження»27018
Зневоднена, чутлива шкіра особливо потребує додаткового зволоження. Якщо зволожувального крему недостатньо, спробуй новинку від Avon NutraEffects – тканинну маску «Інтенсивне зволоження», натхненну корейськими аналогами в догляді за шкірою. Тканинна маска «Інтенсивне зволоження» наповнен..
35 ГРН
Тканинна маска для обличчя «Активне омолодження»27674
Антивікова маска «Активне омолодження» - це спосіб ефективно піклуватися про шкіру, запобігаючи її віковим змінам. Тканинна маска від Avon NutraEffects вже після першого застосування порадує своїм результатом. 15 хвилин достатньо, щоб засіб повністю розкрив свій потенціал та з..
35 ГРН
Тканинна маска для обличчя «Здорове сяйво»27259
Тканинні маски популярнішають з кожним днем. А весь секрет у їхній ефективній дії на стан шкіри обличчя. Тож Avon представляє новий засіб в лінії NutraEffects – маску для  всіх типів шкіри обличчя «Здорове сяйво», аналог корейських косметичних масок. Тканинна маска «Здорове сяйво»&n..
35 ГРН