«Гель-ефект» Mark

Вид:
На странице:
Сортировка:
 Лак для нігтів «Гель-ефект»Glimmering Haze/ Сріблястий серпанок 26969
Glimmering Haze/ Сріблястий серпанок Міксуй кольори і створюй лайковий манікюр з лаками «Гель-ефект»! Отримуй стійке гелеве покриття у домашніх умовах! 7 переваг в 1 баночці: мультидогляд, стійкість кольору, блиск, топ-покриття, захист, вирівнювання і зміцнення! Цей ге..
45 ГРН
ЛАК ДЛЯ НІГТІВ "ГЕЛЬ ЕФЕКТ" 10 МЛ.; BERRY ME/ ЯГІДНИЙ ВИБУХ. 07202
Міксуй кольори і створюй лайковий манікюр з лаками «Гель-ефект»! Отримуй стійке гелеве покриття у домашніх умовах! 7 переваг в 1 баночці: мультидогляд, стійкість кольору, блиск, топ-покриття, захист, вирівнювання і зміцнення! Цей гель-лак не тільки красиво і яскраво виглядає на нігтях, але й ..
45 ГРН
ЛАК ДЛЯ НІГТІВ "ГЕЛЬ ЕФЕКТ" 10 МЛ.; BITTERSWEET / ВЕРШКОВО-КОРАЛОВИЙ. 06432
Міксуй кольори і створюй лайковий манікюр з лаками «Гель-ефект»! Отримуй стійке гелеве покриття у домашніх умовах! 7 переваг в 1 баночці: мультидогляд, стійкість кольору, блиск, топ-покриття, захист, вирівнювання і зміцнення! Цей гель-лак не тільки красиво і яскраво виглядає на..
45 ГРН
ЛАК ДЛЯ НІГТІВ "ГЕЛЬ ЕФЕКТ" 10 МЛ.; CHARCOAL SMOKE/ ДЕРЕВНЕ ВУГІЛЛЯ. 64344
Charcoal Smoke/ Деревне вугілля Міксуй кольори і створюй лайковий манікюр з лаками «Гель-ефект»! Отримуй стійке гелеве покриття у домашніх умовах! 7 переваг в 1 баночці: мультидогляд, стійкість кольору, блиск, топ-покриття, захист, вирівнювання і зміцнення!   Цей гель-лак не тіль..
45 ГРН
ЛАК ДЛЯ НІГТІВ "ГЕЛЬ ЕФЕКТ" 10 МЛ.; DAYSIE/ ВАНІЛЬНЕ МОРОЗИВО. 02950
Міксуй кольори і створюй лайковий манікюр з лаками «Гель-ефект»! Отримуй стійке гелеве покриття у домашніх умовах! 7 переваг в 1 баночці: мультидогляд, стійкість кольору, блиск, топ-покриття, захист, вирівнювання і зміцнення!   Цей гель-лак не тільки красиво і яскраво виглядає на ніг..
45 ГРН
ЛАК ДЛЯ НІГТІВ "ГЕЛЬ ЕФЕКТ" 10 МЛ.; DAZZLE PINK/ РОЖЕВЕ СЯЙВО. 64386
Dazzle Pink/ Рожеве сяйво Міксуй кольори і створюй лайковий манікюр з лаками «Гель-ефект»! Отримуй стійке гелеве покриття у домашніх умовах! 7 переваг в 1 баночці: мультидогляд, стійкість кольору, блиск, топ-покриття, захист, вирівнювання і зміцнення!   Цей гель-лак не ті..
45 ГРН
ЛАК ДЛЯ НІГТІВ "ГЕЛЬ ЕФЕКТ" 10 МЛ.; FABULOUS / НАСИЧЕНИЙ РОЖЕВИЙ. 64388
Fabulous/ Насичений рожевий Міксуй кольори і створюй лайковий манікюр з лаками «Гель-ефект»! Отримуй стійке гелеве покриття у домашніх умовах! 7 переваг в 1 баночці: мультидогляд, стійкість кольору, блиск, топ-покриття, захист, вирівнювання і зміцнення! Цей гель-лак не тільки красиво і яс..
45 ГРН
ЛАК ДЛЯ НІГТІВ "ГЕЛЬ ЕФЕКТ" 10 МЛ.; HEAD IN CLOUDS/ КАМ'ЯНИЙ ГІСТЬ 07220
  Цей гель-лак не тільки красиво і яскраво виглядає на нігтях, але й піклується про них. Він не пошкоджує нігті, як салонні гель-лаки, висихає без УФ-ламп і містить омега-олії для догляду. Створює щільне, стійке і блискуче покриття навіть без додаткового покриття. Але стійкість лаку..
45 ГРН
ЛАК ДЛЯ НІГТІВ "ГЕЛЬ ЕФЕКТ" 10 МЛ.; ICEBERG WHITE/ АЙСБЕРГ. 64592
ICEBERG WHITE/ АЙСБЕРГ Міксуй кольори і створюй лайковий манікюр з лаками «Гель-ефект»! Отримуй стійке гелеве покриття у домашніх умовах! 7 переваг в 1 баночці: мультидогляд, стійкість кольору, блиск, топ-покриття, захист, вирівнювання і зміцнення!   Цей гель-лак не тільки красив..
45 ГРН
ЛАК ДЛЯ НІГТІВ "ГЕЛЬ ЕФЕКТ" 10 МЛ.; JUST BEACHY/ МОРСЬКИЙ БРИЗ. 06987
Міксуй кольори і створюй лайковий манікюр з лаками «Гель-ефект»! Отримуй стійке гелеве покриття у домашніх умовах! 7 переваг в 1 баночці: мультидогляд, стійкість кольору, блиск, топ-покриття, захист, вирівнювання і зміцнення! Цей гель-лак не тільки красиво і яскраво виглядає на..
45 ГРН
ЛАК ДЛЯ НІГТІВ "ГЕЛЬ ЕФЕКТ" 10 МЛ.; LAVENDER SKY/ ЛАВАНДОВЕ НЕБО. 64474
Lavender Sky/ Лавандове небо Міксуй кольори і створюй лайковий манікюр з лаками «Гель-ефект»! Отримуй стійке гелеве покриття у домашніх умовах! 7 переваг в 1 баночці: мультидогляд, стійкість кольору, блиск, топ-покриття, захист, вирівнювання і зміцнення!   Цей гель-лак не..
45 ГРН
ЛАК ДЛЯ НІГТІВ "ГЕЛЬ ЕФЕКТ" 10 МЛ.; MAUVELOUS/ РОЖЕВО-ЛІЛОВИЙ. 64389
Mauvelous/ Рожево-ліловий Міксуй кольори і створюй лайковий манікюр з лаками «Гель-ефект»! Отримуй стійке гелеве покриття у домашніх умовах! 7 переваг в 1 баночці: мультидогляд, стійкість кольору, блиск, топ-покриття, захист, вирівнювання і зміцнення!   Цей гель-лак не тільки кра..
45 ГРН
ЛАК ДЛЯ НІГТІВ "ГЕЛЬ ЕФЕКТ" 10 МЛ.; MOONDUST/ МІСЯЧНИЙ ПИЛ. 64095
Moondust/ Місячний пил Міксуй кольори і створюй лайковий манікюр з лаками «Гель-ефект»! Отримуй стійке гелеве покриття у домашніх умовах! 7 переваг в 1 баночці: мультидогляд, стійкість кольору, блиск, топ-покриття, захист, вирівнювання і зміцнення!   Цей гель-лак не тільки красив..
45 ГРН
ЛАК ДЛЯ НІГТІВ "ГЕЛЬ ЕФЕКТ" 10 МЛ.; NIGHT VISION/ НІЧНЕ НЕБО. 64738
Night Vision/ Нічне небо Міксуй кольори і створюй лайковий манікюр з лаками «Гель-ефект»! Отримуй стійке гелеве покриття у домашніх умовах! 7 переваг в 1 баночці: мультидогляд, стійкість кольору, блиск, топ-покриття, захист, вирівнювання і зміцнення! Цей гель-лак не тільки красиво..
45 ГРН
ЛАК ДЛЯ НІГТІВ "ГЕЛЬ ЕФЕКТ" 10 МЛ.; PARFAIT PINK / РОЖЕВЕ МОРОЗИВО.64387
Parfait Pink/ Рожеве морозиво Забезпечує мульти догляд ,стійкість кольору, блиск,топ-покриття,захист,вирівнювання і зміцнення. ..
45 ГРН

Рекомендуем
Отзывы
« Посылочку получила - все как всегда СУПЕР!!! Доставка - МЕТЕОР!!! Через 2 недели ждите новый заказ!!!»


Ирина Г... Харьков

« Здесь вы можете оставлять отзывы о качестве работы магазина, ваше мнение для нас очень важно»


Admin Днепроп...

« Огромное спасибо Юличке, все пришло вовремя. Отдельное спасибо за приятные сюрпризы)))Буду обращаться только к Юле, очень добросовестный человечек!!!»


Татьяна... Запорожье

получила заказ
«Получила заказ,всем довольна. Рек омендую.»


Влада Первомайск

Получила заказ и ...
« Спасибо Вам за быструю доставку и хорошо упакованный заказ! Буду Вашим постоянным клиентом!

»


Марина ... Днепроп...

интернет магазин эйвон украина

Здравствуйте! Мы Рады приветствовать Вас на сайте Avon!

Роскошь и красота - залог успеха современных людей. В Avon Вы найдете все, что необходимо для поддержания стиля и красоты. Декоративная косметика, уход для кожи лица, тела, волос, Ароматы Avon женщинам и мужчинам, детская серия, модные аксессуары, притягательные ароматы - все это в новом каталоге эйвон.
Каталог Avon можно полистать онлайн на нашем сайте, или оставить заявку и заказать бумажный каталог эйвон.

Мы работаем для Вас по всей Украине, каждый каталог выходят новинки, с которыми Вы можете познакомиться в разделе Новинки Avon. На нашем сайте всегда можно сделать заказ эйвон и стать прямым покупателем (стать представителем эйвон), чтобы сделать заказ эйвон со скидкой 30%

Регистрация в Avon бесплатная. Стать представителем Эйвон очень просто, достаточно заполнить анкету на нашем сайте. В течении двух часов Вам придет компьютерный номер Представителя смс на мобильный телефон и электронную почту и будут высланы подробные инструкции по размещению и оплате заказа. Став Представителем Avon, Вы получаете возможность участвовать во всех акциях и распродажах Avon. Получать скидки, подарки, пользоваться интернет-магазином avon, участвовать в конкурсах Avon с отличными призами! У Вас будет свой Координатор эйвон, который будет помогать и консультировать по avon.

Avon- это не только покупка косметики со скидкой, Avon- это прекрасная возможность реализовать себя в качестве бизнес- партнера, при желании каждый Представитель может сделать карьеру в Эйвон, попробуйте себя на позиции координатора, в косметической компании мирового уровня! Станьте амбициозным, успешным, измените свою жизнь к лучшему. Хотите начать серьезный бизнес, который приносит доход каждые три недели, передается по наследству, заполните на сайте анкету Координатора, присоединяйтесь к компании Avon прямо сейчас!