Спреи для тела Naturals

Вид:
На странице:
Сортировка:
ЛОСЬЙОН ДЛЯ ТІЛА З АРОМАТОМ СОЛОДКОЇ ГРУШІ І ПІВОНІЇ 70183
Зволожує шкіру і дарує їй приємний аромат солодкої груші і півонії. ЗАСТОСУВАННЯ: Рівномірно наносити засіб на шкіру тіла за потреби. Виготовлено в Росії / Польщі. ..
45 ГРН
ЛОСЬЙОН-СПРЕЙ ДЛЯ ТІЛА «АРОМАТНА ВАНІЛЬ І САНДАЛОВЕ ДЕРЕВО», 100 МЛ 85097
Лосьйон-спрей для тіла огорне хмаринкою приємного, освіжаючого аромату ванілі і сандалове дерево.  Містить вітаміни С і Е. ЗАСТОСУВАННЯ: Розпилити на шкіру тіла, уникаючи попадання на обличчя. Спрей легкозаймистий. Тримати подалі від вогню та/або гарячих поверхонь, у недо..
45 ГРН
ЛОСЬЙОН-СПРЕЙ ДЛЯ ТІЛА «АРОМАТНИЙ АПЕЛЬСИНОВИЙ ЦВІТ» 100 МЛ 70149
Лосьйон-спрей для тіла з ароматом апельсинового цвіту зволожує і освіжає шкіру. ЗАСТОСУВАННЯ: Розпилити на шкіру тіла, уникаючи попадання на обличчя. Спрей легкозаймистий. Тримати подалі від вогню та/або гарячих поверхонь, у недоступних для дітей місцях. Уникати потрапля..
45 ГРН
ЛОСЬЙОН-СПРЕЙ ДЛЯ ТІЛА «ЕКЗОТИЧНИЙ КОКОС І КАРАМБОЛА», 100 МЛ 25492
Лосьйон-спрей освіжає шкіру і дарує їй ніжний аромат кокоса та карамболи, легко наноситься. ЗАСТОСУВАННЯ: Розпилити на шкіру тіла, уникаючи обличчя. Продукт не призначений для вживання в їжу.  Виготовлено в Росії / Польщі. ..
40 ГРН
ЛОСЬЙОН-СПРЕЙ ДЛЯ ТІЛА «НІЖНА МАГНОЛІЯ» 100 МЛ 70143
Лосьйон-спрей для тіла з ароматом ніжної магнолії зволожує і освіжає шкіру. ЗАСТОСУВАННЯ: Розпилити на шкіру тіла, уникаючи попадання на обличчя. Спрей легкозаймистий. Тримати подалі від вогню та/або гарячих поверхонь, у недоступних для дітей місцях. Уникати потрапляння засоб..
40 ГРН
ЛОСЬЙОН-СПРЕЙ ДЛЯ ТІЛА «НІЖНИЙ МИГДАЛЬ І КОНВАЛІЯ», 100 МЛ 94261
Лосьйон-спрей освіжить шкіру тіла і підніме настрій чудовим весняним ароматом конвалії і ніжного мигдалю. ЗАСТОСУВАННЯ: Розпилити на шкіру тіла, уникаючи потрапляння засобу в очі і на обличчя. Спрей легкозаймистий. Тримати подалі від вогню та/або гарячих поверхонь, у недоступних для дітей міс..
45 ГРН
ЛОСЬЙОН-СПРЕЙ ДЛЯ ТІЛА «ОКСАМИТОВА ТРОЯНДА І ПЕРСИК», 100 МЛ 27376
Лосьйон-спрей осіжає шкіру і дарує приємний аромат.  Ніжна троянда і соковитий персик поєднуються у пристрасному і чуттєвому ароматі. ЗАСТОСУВАННЯ: Розпилити на шкіру тіла, уникаючи попадання на обличчя. Спрей легкозаймистий. Тримати подалі від вогню та/або гарячих поверх..
40 ГРН
ЛОСЬЙОН-СПРЕЙ ДЛЯ ТІЛА «СОКОВИТИЙ ГРАНАТ ТА МАНГО», 100 МЛ 79694
Лосьйон-спрей для тіла освіжає шкіру та дарує їй ніжний аромат гранату і манго, легко наноситься. ЗАСТОСУВАННЯ: Розпилити на шкіру тіла, уникаючи потрапляння засобу в очі і на обличчя. Спрей легкозаймистий. Тримати подалі від вогню та/або гарячих поверхонь, у недоступних для дітей місцях. Якщ..
45 ГРН
ЛОСЬЙОН-СПРЕЙ ДЛЯ ТІЛА «СПОКУСЛИВА МАРАКУЙЯ ТА ПІВОНІЯ», 100 МЛ 51362
Лосьйон-спрей для тіла овіжає шкіру, залишаючи на ній приємний квітково-фруктовий аромат. ЗАСТОСУВАННЯ: Розпилити на шкіру тіла, уникаючи попадання на обличчя. Спрей легкозаймистий. Тримати подалі від вогню та/або гарячих поверхонь, у недоступних для дітей місцях. Уникати потрапля..
45 ГРН
ЛОСЬЙОН-СПРЕЙ ДЛЯ ТІЛА «СПОКУСЛИВА ПОЛУНИЦЯ І БІЛИЙ ШОКОЛАД», 100 МЛ 38676
Лосьйон-спрей для тіла овіжає шкіру, залишаючи на ній приємний аромат полуниці і шоколаду. Справжній смаколик - і жодної калорії! ЗАСТОСУВАННЯ: Розпилити на шкіру тіла, уникаючи потрапляння засобу в очі і на обличчя. Спрей легкозаймистий. Тримати подалі від вогню та/або гарячих поверхонь, у н..
45 ГРН
ЛОСЬЙОН-СПРЕЙ ДЛЯ ТІЛА «СТИГЛИЙ РОЖЕВИЙ ГРЕЙПФРУТ І М'ЯТА» (100 МЛ) 54362
Спрей для тіла з натуральними рослинними екстрактами грейпфрута і м'яти з яскравим ароматом бадьорить і налаштовує на оптимістичну творчу хвилю. ЗАСТОСУВАННЯ: Розпилити на шкіру тіла, уникаючи попаданняна обличчя.  Легкозаймистий. Зберігати подалі від джерел вогню і тепла, в недоступно..
45 ГРН
ЛОСЬЙОН-СПРЕЙ ДЛЯ ТІЛА «ТОНІЗУЮЧИЙ ЗЕЛЕНИЙ ЧАЙ І ВЕРБЕНА», 100 МЛ 27375
Миттєво освіжає шкіру і радує іскристим ароматом. ЗАСТОСУВАННЯ: Розпилити на шкіру тіла, уникаючи попадання на обличчя. Спрей легкозаймистий. Тримати подалі від вогню та/або гарячих поверхонь, у недоступних для дітей місцях. Уникати потрапляння засобу в очі. Якщо лосьйон-спрей потрапив..
40 ГРН
Лосьйон-спрей для тіла «Чудова магнолія» (100 мл)40627
Лосьйон для тіла у формі спрея – це можливість швидко і легко зволожити шкіру всього тіла за кілька секунд. Рідка текстура миттєво вбирається, добре зволожує шкіру і не залишає на тілі ефекту плівки. У серії Naturals представлені лосьйони з різноманітними запахами. Цей засіб пахне спокус..
40 ГРН
ЛОСЬЙОН-СПРЕЙ ДЛЯ ТІЛА «ЧУТТЄВИЙ ЖАСМИН» 100 МЛ 70148
Лосьйон-спрей для тіла з ароматом жасмину зволожує і освіжає шкіру. ЗАСТОСУВАННЯ: Розпилити на шкіру тіла, уникаючи попадання на обличчя. Спрей легкозаймистий. Тримати подалі від вогню та/або гарячих поверхонь, у недоступних для дітей місцях. Уникати потрапляння засобу в очі...
40 ГРН
Лосьйон-спрей для тіла з ароматом малини і чорної смородини (100 мл)65416
Подаруй шкірі приємний й ефективний догляд! Лосьйон для тіла у формі спрея – це можливість швидко і легко зволожити шкіру всього тіла у кілька «пшиків». Рідка текстура миттєво вбирається, добре зволожує шкіру і не залишає на тілі ефекту плівки. У серії Naturals представлені лосьйони..
45 ГРН