Simply Delicate для интимной гигиены.

Вид:
На странице:
Сортировка:
ДЕЗОДОРИРУЮЩИЙ ЛОСЬОН-СПРЕЙ ДЛЯ ЖЕНСКОЙ ИНТИМНОЙ ГИГИЕНЫ AVON, 25 МЛ 21019
Описание: - С успокаивающим экстрактом коры дуба и дезодорирующим экстрактами протеинов. - Обеспечивает ощущение свежести в течении всего дня. - Подходит для чувствительной кожи. - Особенно рекомендуется к использованию летом, для гигиены в критические дни и после физической нагрузки..
45 ГРН
ОСВІЖАЮЧИЙ ОЧИЩУВАЛЬНИЙ ЗАСІБ ДЛЯ ЖІНОЧОЇ ІНТИМНОЇ ГІГІЄНИ «СВІЖІСТЬ БАВОВНИ»75856
Засіб для жіночої інтимної гігієни з легким ароматом бавовни підходить для щоденного догляду. Містить сік алое і екстракт ромашки. ЗАСТОСУВАННЯ: Налити невелику кількість засобу на долоню, додати води і нанести на шкіру до утворення піни. Потім ретельно змити водою. Застреження ..
45 ГРН
ОСВІЖАЮЧИЙ ОЧИЩУВАЛЬНИЙ ЗАСІБ ДЛЯ ЖІНОЧОЇ ІНТИМНОЇ ГІГІЄНИ З СОКОМ АЛОЕ І ЕКСТРАКТОМ РОМАШКИ 23776
Засіб з МОЛОЧНОЮ КИСЛОТОЮ і АЛОЕ ефективно очищує, зберігає відчуття свіжості делікатних зон навіть у критичні дні і під час фізичної активності. Молочна кислота відома своїми заспокійливими і зволожувальними властивостями, алое і ромашка славляться своєю пом'якшувальною і тонізуючою ді..
30 ГРН
ОСВІЖАЮЧИЙ ОЧИЩУВАЛЬНИЙ ЗАСІБ ДЛЯ ЖІНОЧОЇ ІНТИМНОЇ ГІГІЄНИ З СОКОМ АЛОЕ ТА ЕКСТРАКТОМ РОМАШКИ 97662
Засіб з МОЛОЧНОЮ КИСЛОТОЮ і АЛОЕ ефективно очищує, зберігає відчуття свіжості делікатних зон навіть у критичні дні і під час фізичної активності. Молочна кислота відома своїми заспокійливими і зволожувальними властивостями, алое і ромашка славляться своєю пом'якшувальною і тонізуючою ді..
45 ГРН
ОЧИЩАЮЩЕЕ КРЕМООБРАЗНОЕ СРЕДСТВО ДЛЯ ЖЕНСКОЙ ИНТИМНОЙ ГИГИЕНЫ, 300 МЛ 97832
Подходит для чувствительной кожи. Содержит успокаивающий экстракт ромашки и экстракт гамамелиса виргинского, обладающий антисептическими свойствами. Благодаря кремообразной формуле мягко очищает, обеспечивая чувство свежести в течение всего дня. Протестировано на аллергенность. Не содержит парфюм..
45 ГРН
ОЧИЩАЮЩИЕ САЛФЕТКИ ДЛЯ ЖЕНСКОЙ ИНТИМНОЙ ГИГИЕНЫ SIMPLY DELICATE, 15 ШТ. 10470
Содержит успокаивающий экстракт ромашки и алое вера, а также витамин Е. Подходит для чувствительной кожи. Удобно брать с собой и в путешествия.  Произведено в Великобритании. ..
55 ГРН
ОЧИЩАЮЩИЙ ГЕЛЬ ДЛЯ ЖЕНСКОЙ ИНТИМНОЙ ГИГИЕНЫ AVON, 300 МЛ 97664
Создан специально для женщин. Содержит экстракт коры белого дуба, известный своими противовоспалительными свойствами, а также протеины, которые нейтрализуют нежелательный запах. Мягко очищает, не вызывая раздражения, обладает дезодорирующим эффектом и обеспечивает ощущение свежести в течение всег..
45 ГРН
ОЧИЩАЮЩИЙ МУСС ДЛЯ ЖЕНСКОЙ ИНТИМНОЙ ГИГИЕНЫ SIMPLY DELICATE, 150 МЛ 47860
Если вы много путешествуете и всегда хотите оставаться чистой и свежей, обратите внимание на средства от Эйвон, которые станут полезными даже в поездках. Например, на новый мусс для интимной гигиены! Интимная гигиена – неотъемлемая часть ухода за собой для каждой женщины. Если хочется всегда ..
45 ГРН
ОЧИЩУВАЛЬНИЙ ЗАСІБ ДЛЯ ЖІНОЧОЇ ІНТИМНОЇ ГІГІЄНИ «НІЖНИЙ ВІК», 300 МЛ 99537
Очищувальний засіб «Ніжний вік» розроблений спеціально для юних і молодих дівчат. Заспокоює шкіру і нейтралізує запах. Має приємний яблучний аромат. Перевірено гінекологами. Протестовано на алергенність. Не містить мила. Має збалансований рівень pH. Виготовлен..
45 ГРН
Очищувальний засіб для жіночої інтимної гігієни з екстрактом ромашки і гамамелісу (300 мл)74713
Очищувальний засіб з екстрактом ромашки і гамамелісу  тепер у зручній гелевій формулі. Засіб добре піниться та ніжноочищує шкіру. Нейтралізує неприємний запах, дбає про чистоту і свіжість протягом дня. Має приємний легкий аромат. Підходить для щоденного догляду. ПЕРЕВАГИ ✔&nb..
45 ГРН
ОЧИЩУВАЛЬНИЙ ЗАСІБ ДЛЯ ЖІНОЧОЇ ІНТИМНОЇ ГІГІЄНИ З СОКОМ АЛОЕ ТА ВІТАМІНОМ Е «КОМФОРТ»23768
Освіжає шкіру, знімає відчуття роздратування, повертає відчуття комфорту і свіжості, дарує приємне відчуття ніби Ви щойно вийшли з душу. Гінекологічно протестовано ЗАСТОСУВАННЯ: Невелику кількість засобу нанести за допомогою долонь на інтимні ділянки тіла до утворення піни, потім змити водою...
45 ГРН