Simply Delicate для интимной гигиены.

Вид:
На странице:
Сортировка:
ДЕЗОДОРИРУЮЩИЙ ЛОСЬОН-СПРЕЙ ДЛЯ ЖЕНСКОЙ ИНТИМНОЙ ГИГИЕНЫ AVON, 25 МЛ 21019
Описание: - С успокаивающим экстрактом коры дуба и дезодорирующим экстрактами протеинов. - Обеспечивает ощущение свежести в течении всего дня. - Подходит для чувствительной кожи. - Особенно рекомендуется к использованию летом, для гигиены в критические дни и после физической нагрузки..
45 ГРН
ОСВІЖАЮЧИЙ ОЧИЩУВАЛЬНИЙ ЗАСІБ ДЛЯ ЖІНОЧОЇ ІНТИМНОЇ ГІГІЄНИ «СВІЖІСТЬ БАВОВНИ»75856
Засіб для жіночої інтимної гігієни гінекологічно протестований і підходить для щоденного догляду. Збагачений екстрактами алое і ромашки, ніжно очищує шкіру, дарує приємний запах і надає відчуття свіжості, немов щойно з душу. З легким ароматом бавовни.  ПЕРЕВАГИ ..
45 ГРН
ОСВІЖАЮЧИЙ ОЧИЩУВАЛЬНИЙ ЗАСІБ ДЛЯ ЖІНОЧОЇ ІНТИМНОЇ ГІГІЄНИ З СОКОМ АЛОЕ І ЕКСТРАКТОМ РОМАШКИ 23776
Засіб з МОЛОЧНОЮ КИСЛОТОЮ і АЛОЕ ефективно очищує, зберігає відчуття свіжості делікатних зон навіть у критичні дні і під час фізичної активності. Молочна кислота відома своїми заспокійливими і зволожувальними властивостями, алое і ромашка славляться своєю пом'якшувальною і тонізуючою ді..
30 ГРН
ОСВІЖАЮЧИЙ ОЧИЩУВАЛЬНИЙ ЗАСІБ ДЛЯ ЖІНОЧОЇ ІНТИМНОЇ ГІГІЄНИ З СОКОМ АЛОЕ ТА ЕКСТРАКТОМ РОМАШКИ 97662
Засіб дляжіночої нтимної гігієни з молочною кислотою і алое  ефективно очищує шкіру, зберігає відчуття свіжості делікатних зон навіть у критичні дні і під час фізичної активності. Не викликає подразнення або сухості. Молочна кислота відома своїми заспокійливими і зво..
45 ГРН
ОЧИЩАЮЩЕЕ КРЕМООБРАЗНОЕ СРЕДСТВО ДЛЯ ЖЕНСКОЙ ИНТИМНОЙ ГИГИЕНЫ, 300 МЛ 97832
Цей очищувальний засіб розроблений спеціально для чутливої шкіри: не містить ароматизаторів і мила, має збалансований рівень pH, протестований на алергенність. Містить заспокійливий екстракт ромашки і екстракт гамамелісу віргінського, що має антисептичні властивості. Завдяки кремоподібній фо..
45 ГРН
ОЧИЩАЮЩИЕ САЛФЕТКИ ДЛЯ ЖЕНСКОЙ ИНТИМНОЙ ГИГИЕНЫ SIMPLY DELICATE, 15 ШТ. 10470
Содержит успокаивающий экстракт ромашки и алое вера, а также витамин Е. Подходит для чувствительной кожи. Удобно брать с собой и в путешествия.  Произведено в Великобритании. ..
55 ГРН
ОЧИЩАЮЩИЙ ГЕЛЬ ДЛЯ ЖЕНСКОЙ ИНТИМНОЙ ГИГИЕНЫ AVON, 300 МЛ 97664
Очищувальний гель Simply Delicate створений спеціально для жінок. Містить екстракт кори білого дуба, відомий своїми протизапальними властивостями, а також протеїни, які нейтралізують небажаний запах. М'яко очищує, не викликаючи подразнення, дезодорує і забезпечує відчуття свіжості протягом у..
45 ГРН
ОЧИЩАЮЩИЙ МУСС ДЛЯ ЖЕНСКОЙ ИНТИМНОЙ ГИГИЕНЫ SIMPLY DELICATE, 150 МЛ 47860
Если вы много путешествуете и всегда хотите оставаться чистой и свежей, обратите внимание на средства от Эйвон, которые станут полезными даже в поездках. Например, на новый мусс для интимной гигиены! Интимная гигиена – неотъемлемая часть ухода за собой для каждой женщины. Если хочется всегда ..
45 ГРН
ОЧИЩУВАЛЬНИЙ ЗАСІБ ДЛЯ ЖІНОЧОЇ ІНТИМНОЇ ГІГІЄНИ «НІЖНИЙ ВІК», 300 МЛ 99537
Очищувальний засіб «Ніжний вік» розроблений спеціально для юних і молодих дівчат. Заспокоює шкіру і нейтралізує запах. Не подразнює і не сушить шкіру. Добре піниться, тож економний у використанні. Має приємний яблучний аромат.Підходить для щоденного догляду. ПЕРЕВАГИ ✔ переві..
45 ГРН
Очищувальний засіб для жіночої інтимної гігієни з екстрактом ромашки і гамамелісу (300 мл)74713
Очищувальний засіб з екстрактом ромашки і гамамелісу  тепер у зручній гелевій формулі. Засіб добре піниться та ніжноочищує шкіру. Нейтралізує неприємний запах, дбає про чистоту і свіжість протягом дня. Має приємний легкий аромат. Підходить для щоденного догляду. ПЕРЕВАГИ ✔&nb..
45 ГРН
ОЧИЩУВАЛЬНИЙ ЗАСІБ ДЛЯ ЖІНОЧОЇ ІНТИМНОЇ ГІГІЄНИ З СОКОМ АЛОЕ ТА ВІТАМІНОМ Е «КОМФОРТ»23768
Очищувальний засіб для жіночої інтимної гігієни «Комфорт» ретельно очищує та освіжає шкіру, знімає відчуття подразнення і сухості, повертає відчуття комфорту і свіжості, Гінекологічно протестований, підходить для щоденного догляду. ПЕРЕВАГИ ✔ перевірений гінеко..
45 ГРН