Бальзам - кондиционер,ополаскиватель, маска для волос Advance Techniques

Вид:
На странице:
Сортировка:
БАЛЬЗАМ -КОНДИЦИОНЕР ДЛЯ ВСЕХ ТИПОВ ВОЛОС "УКРЕПЛЕНИЕ И ЗАЩИТА", 100 МЛ 01474
-укрепляет волосы по всей длине, от корней до кончиков; - защищает волосы от ломкости; - мгновенно впитывается. Уменьшает выпадение волос на 95%, благодаря аргинину и кератину. Кератин: один из фундаментальных белков, улучшает струкруру волос. Действуя на волосы по всей длине..
30 ГРН
Бальзам-кондиціонер для волосся «Сяйво день за днем» (250 мл) 87760
РОЗРОБЛЕНО НЬЮ-ЙОРКСЬКИМИ ЕКСПЕРТАМИ AVON. ДІАМАНТОВНИЙ БЛИСК ДЛЯ ТЬМЯНОГО ВОЛОССЯ. У 2 рази* більше сяйва завдяки технології Multishine! Бальзам-кондиціонер розгладжує і покращує структуру волосся за рахунок спеціальних компонентів, робить його м'яким і сяючим. Фітантріол підвищує рів..
55 ГРН
БАЛЬЗАМ-КОНДИЦИОНЕР ДЛЯ ЛЮБОГО ТИПА ВОЛОС "СИЯНИЕ ДЕНЬ ЗА ДНЕМ", 250 МЛ 66722
Описание: Кондиционер прекрасно увлажняет и облегчает расчесывание волос. Благодаря составу, не отяжеляющему волос, подходит для ежедневного использования. Способ применения: Вымойте волосы шампунем, распределите кондиционер по всей длине волос, не смывайте. ..
45 ГРН
Бальзам-ополіскувач для всіх типів волосся «Дорогоцінні олії» (250 мл)86899
РОЗРОБЛЕНО НЬЮ-ЙОРКСЬКИМИ ЕКСПЕРТАМИ AVON. ПРОФЕСІЙНИЙ ДОГЛЯД Бальзам-ополіскувач для волосся «Дорогоцінні олії» належить до преміальної лінії засобів в Advance Techniques від Avon. Містить комплекс Nutri 5 (Нутрі 5), який об’єднав 5 розкішних олій, що не обтяжують волосся: марули, камелії..
65 ГРН
Бальзам-ополіскувач для освітленого і мелірованого волосся «Сяючий блонд» (400 мл)29071
РОЗРОБЛЕНО НЬЮ-ЙОРКСЬКИМИ ЕКСПЕРТАМИ AVON. ЗАХИСТ Й ВІДНОВЛЕННЯ КОЛЬОРУ З 1-го* застосування нейтралізує жовтизну Ополіскувач «Сяючий блонд» посилює дію шампуню з фіолетовим пігментом. Він не тільки оновить тон твого волосся, а й зробить його м’яким, сяючим і простим в укладці. Бальзам..
75 ГРН
Бальзам-ополіскувач для тонкого і нормального волосся «Магія гіалурону» (250 мл)61659
РОЗРОБЛЕНО НЬЮ-ЙОРКСЬКИМИ ЕКСПЕРТАМИ AVON. ВРАЖАЮЧА ГУСТОТА І ЩІЛЬНІСТЬ ДЛЯ ТОНКОГО ВОЛОССЯ! Волосся міцніше на 27%*   Бальзам містить гіалурон, який миттєво миттєво проникає вглиб кожної волосини, ущільнюючи її зсередини. Як це діє? Молекула гіалорону "розпізнає" порожнечі в стр..
65 ГРН
БАЛЬЗАМ-ОПОЛІСКУВАЧ ДЛЯ ТОНКОГО І НОРМАЛЬНОГО ВОЛОССЯ «МАГІЯ ГІАЛУРОНУ» (400 МЛ) 69273
РОЗРОБЛЕНО НЬЮ-ЙОРКСЬКИМИ ЕКСПЕРТАМИ AVON. ВРАЖАЮЧА ГУСТОТА І ЩІЛЬНІСТЬ ДЛЯ ТОНКОГО ВОЛОССЯ!   Волосся міцніше на 27%*   Бальзам містить гіалурон, який миттєво миттєво проникає вглиб кожної волосини, ущільнюючи її зсередини. Як це діє? Молекула гіалорону "розпізнає" поро..
75 ГРН
Бальзам-ополіскувач проти випадіння волосся (250 мл) 79899
РОЗРОБЛЕНО НЬЮ-ЙОРКСЬКИМИ ЕКСПЕРТАМИ AVON. СКАЖИ СТОП ВИПАДІННЮ ВОЛОССЯ До 95%* менше випадіння для ослабленого волосся!   Бальзам з аргініном і комплексом активних інгредієнтів зміцнює і пом'якшує волосся, дарує шовковистість та полегшує розчісування.  ЗАСТОСУВАННЯ: Нан..
55 ГРН
Живильна маска для волосся «Комплексний догляд» (150 мл)73008
РОЗРОБЛЕНО НЬЮ-ЙОРКСЬКИМИ ЕКСПЕРТАМИ AVON. КОМПЛЕКСНИЙ ДОГЛЯД З АРГАНОВОЮ ОЛІЄЮ Більше шовковистості до 90%* Маска глибоко живить пошкоджене волосся, забезпечуючи догляд по всій довжині. Після використання вологе волосся до 90%* більш гладеньке, що сприяє більш легкому розчісування. Інтенсивн..
65 ГРН
Маска для волосся «Сила кератину. Результат за 3 хвилини»39019
РОЗРОБЛЕНО НЬЮ-ЙОРКСЬКИМИ ЕКСПЕРТАМИ AVON. ПРОФЕСІЙНИЙ ДОГЛЯД Маска для волосся «Сила кератину» належить до преміальної лінії засобів Advance Techniques від Avon. Інтенсивно відновлює волосся і зміцнює його. Підходить для всіх типів волосся, хоч створена насамперед для пошкодженого і ламко..
65 ГРН
Маска для поврежденных волос "Мгновенное восстановление 7", 44869
Глубоко увлажняет и питает даже очень сухие и поврежденные волосы. Обспечивает мгновенное восстановление, разглаживает секущиеся кончики, делает волосы более гладкими. Наносится 1 раз в неделю на 3 минуты. Требует смывания. 150мл ..
55 ГРН
Маска для фарбованого волосся «Захист кольору» (150 мл)45134
РОЗРОБЛЕНО НЬЮ-ЙОРКСЬКИМИ ЕКСПЕРТАМИ AVON. ЗАХИСТ КОЛЬОРУ ДЛЯ ФАРБОВАНОГО ВОЛОССЯ  Яскравий колір до 6 разів довше* Маска інтенсивно живить волосся, зберігаючи яскравість і насиченість кольору. Наноситься 1 раз в тиждень на 3 хвилини. Змивається. Поєднання інгредієнтів у комплексі..
65 ГРН
Набір «Сила кератину»28971
У наборі: Шампунь для волосся «Сила кератину» (250 мл) Ополіскувач для волосся «Сила кератину» (250 мл) Відновлювальна сироватка для волосся «Сила кератину» (30 мл) ..
165 ГРН
Набір «Сяйво день за днем» 61583
Набір «Сяйво день за днем»: Шампунь для волосся «Сяйво день за днем» (250 мл) Бальзам-кондиціонер для волосся «Сяйво день за днем» (250 мл) ..
135 ГРН