Дополнительный уход для волос Advance Techniques

Вид:
На странице:
Сортировка:
Бальзам-ополіскувач для всіх типів волосся «Дорогоцінні олії» (400 мл)27661
РОЗРОБЛЕНО НЬЮ-ЙОРКСЬКИМИ ЕКСПЕРТАМИ AVON. ПРОФЕСІЙНИЙ ДОГЛЯД Бальзам-ополіскувач для волосся «Дорогоцінні олії» належить до преміальної лінії засобів в Advance Techniques від Avon. Містить комплекс Nutri 5 (Нутрі 5), який об’єднав 5 розкішних олій, що не обтяжують волосся: марули, камелії..
75 ГРН
Відновлювальна сироватка для волосся «Сила кератину»39023
РОЗРОБЛЕНО НЬЮ-ЙОРКСЬКИМИ ЕКСПЕРТАМИ AVON. ПРОФЕСІЙНИЙ ДОГЛЯД Відновлювальна сироватка «Сила кератину» належить до преміальної лінії засобів Advance Techniques від Avon. Інтенсивно відновлює волосся і зміцнює його. Підходить для всіх типів волосся, хоч створена насамперед для пошкодже..
65 ГРН
Двофазна сироватка-спрей для всіх типів волосся «Дорогоцінні олії» (100 мл)86570
РОЗРОБЛЕНО НЬЮ-ЙОРКСЬКИМИ ЕКСПЕРТАМИ AVON. ПРОФЕСІЙНИЙ ДОГЛЯД Двофазна сироватка-спрей «Дорогоцінні олії» належить до преміальної лінії засобів в Advance Techniques від Avon. Містить комплекс Nutri 5 (Нутрі 5), який об’єднав 5 розкішних олій, що не обтяжують волосся: марули, камелії, виног..
65 ГРН
Живильна сироватка для волосся «Комплексний догляд» (30 мл)96008
РОЗРОБЛЕНО НЬЮ-ЙОРКСЬКИМИ ЕКСПЕРТАМИ AVON. КОМПЛЕКСНИЙ ДОГЛЯД З АРГАНОВОЮ ОЛІЄЮ Більше шовковистості до 90%* Сироватка миттєво живить, розгладжує і захищає поверхню волосся від пошкоджень завдяки аргановій олії, провітаміну В5 і вітаміну Е, при цьому не обтяжуючи його. Волосся стає більш..
65 ГРН
Зволожувальна сироватка для волосся з кокосовою олією «Дорогоцінні олії» (100 мл)78107
Пошкоджене волосся складно укласти в гарну зачіску. Якщо волосся сухе, січеться,  втратило блиск і пружність, то потрібно братися за більш інтенсивний догляд. Самим шампунем і бальзамом не обійтися.Сироватка «Дорогоцінні олії», збагачена живильною кокосовою олією, підійде саме для таких випа..
95 ГРН
ЛЕГКИЙ СПРЕЙ-БЛЕСК ДЛЯ ВСЕХ ТИПОВ ВОЛОС "ВСЕСТОРОННИЙ УХОД", 100 МЛ 41949
Содержит аргановое масло. Питает волосы, делает их мягкими, придавая сияние. Способ применения: Наносите на волосы после процедуры мытья и в течение дня, чтобы освежить прическу.  Произведено в Польше ..
45 ГРН
Лосьйон-спрей для тонкого волосся «Максимальний об’єм» (100 мл)46006
РОЗРОБЛЕНО НЬЮ-ЙОРКСЬКИМИ ЕКСПЕРТАМИ AVON. МАКСИМАЛЬНИЙ ОБ’ЄМ ДЛЯ ТОНКОГО ВОЛОССЯ Збільшення об’єму волосся до 80%* завдяки формулі з колагеном Лосьйон-спрей за волоссям, розроблений за технологією Body Building Technology, містить суміш протеїнів пшениці, потовщує волосся та покращ..
65 ГРН
ЛОСЬОН-СПРЕЙ «МАКСИМАЛЬНЫЙ ОБЪЕМ», 150 МЛ 01353
Приподнимает тонкие волосы у корней и придает им роскошный объем и текстуру. При использовании в комплексе с шампунем увеличивает объем на 83%. Произведено в России/Польше Для дополнительного прикорневого объема: распылите на корни почти сухих волос. Придерживайте волосы у корней и высушите к..
45 ГРН
Маска для волосся «Сила кератину. Результат за 3 хвилини»39019
РОЗРОБЛЕНО НЬЮ-ЙОРКСЬКИМИ ЕКСПЕРТАМИ AVON. ПРОФЕСІЙНИЙ ДОГЛЯД Маска для волосся «Сила кератину» належить до преміальної лінії засобів Advance Techniques від Avon. Інтенсивно відновлює волосся і зміцнює його. Підходить для всіх типів волосся, хоч створена насамперед для пошкодженого і ламко..
65 ГРН
Набір "Ефект ламінування" 28928
У наборі; 1.Шампунь-догляд для фарбованого і мелірованого волосся "Міцелярне очищення" 250 мл. 2.Спрей-догляд для волосся "Сяючий блонд" 100 мл. ..
135 ГРН
ПИТАТЕЛЬНАЯ СЫВОРОТКА ДЛЯ ВОЛОС "ВСЕСТОРОННИЙ УХОД" ,30МЛ 78575
Придает волосам идеальную гладкость и блеск, делая их послушными. Укрепляет корни волос. Облегчает расчесывание, снимает статическое электричество и не требует смывания. Наносите на влажные или сухие волосы. Питательная сыворотка для волос "Всесторонний уход"-это 1 средство - 5 признаков ..
55 ГРН
Сироватка для інтенсивного блиску волосся «Дорогоцінні олії», 150 мл 48126
РОЗРОБЛЕНО НЬЮ-ЙОРКСЬКИМИ ЕКСПЕРТАМИ AVON. ПРОФЕСІЙНИЙ ДОГЛЯД Сироватка для інтенсивного блиску волосся «Дорогоцінні олії» належить до преміальної лінії засобів в Advance Techniques від Avon. Містить комплекс Nutri 5 (Нутрі 5), який об’єднав 5 розкішних олій, що не обтяжують волосся: марул..
65 ГРН
Сироватка для сухих кінчиків волосся «Сяйво день за днем»96029
РОЗРОБЛЕНО НЬЮ-ЙОРКСЬКИМИ ЕКСПЕРТАМИ AVON. ДІАМАНТОВНИЙ БЛИСК ДЛЯ ТЬМЯНОГО ВОЛОССЯ. У 2 рази* більше сяйва завдяки технології Multishine! До 5 разів** сильніше волосся! Сироватка миттєво розгладжує волосся, допомагає відновити посічені кінчики та пошкоджену структуру волосся. Полегшує роз..
65 ГРН
Сироватка для тонкого і нормального волосся «Магія гіалурону» (100 мл)79921
РОЗРОБЛЕНО НЬЮ-ЙОРКСЬКИМИ ЕКСПЕРТАМИ AVON. ВРАЖАЮЧА ГУСТОТА І ЩІЛЬНІСТЬ ДЛЯ ТОНКОГО ВОЛОССЯ! Волосся міцніше на 27%*   1-ша в Avon сироватка-заповнювач. Надає миттєвий об'єм і зволоження від коренів до кінчиків. Містить гіалурон, який миттєво миттєво проникає вглиб кожної волосин..
65 ГРН