Шариковый дезодорант

Вид:
На странице:
Сортировка:
Дезодорант-антиперспірант з кульковим аплікатором Aspire Man, 50 мл 60933
ЦИТРУСОВО-ДЕРЕВНИЙ АРОМАТ ЗІ СВІЖИМИ НОТАМИ Верхні ноти: бергамот Ноти серця: імбир Базові ноти: сандал Продовжить звучання аромату і подарує свіжість на весь день. ЗАСТОСУВАННЯ: Наносити на суху, попередньо очищену шкіру. Не наносити дезодорант-антиперспірант на пошкоджен..
35 ГРН
Дезодорант-антиперспірант з кульковим аплікатором Avon Destination Wilderness (50 мл) 26679
Дезодорант-антиперспірант — доповнення до чоловічого аромату Destination Wilderness. Підкорюй нові простори! Будь готовий до пригод, і нагородою тобі стануть запаморочливі відкриття і безмежна свобода. Композиція аромату відкривається свіжими бадьорими нотами, триває мужнім акордом гера..
35 ГРН
Дезодорант-антиперспірант з кульковим аплікатором Avon Sport Victory для Нього 50 мл 79707
ФУЖЕРНИЙ АРОМАТ Верхні ноти: крижаний мандарин Ноти серця: елемі Базові ноти: кедр Дезодорант подарує свіжість і приємний аромат протягом дня.  ЗАСТОСУВАННЯ: Наносити на суху, попередньо очищену шкіру. Не наносити дезодорант-антиперспірант на пошкоджену або по..
35 ГРН
Дезодорант-антиперспірант з кульковим аплікатором Elite Gentleman In Black (50 мл)17730
ФУЖЕРНО-ДЕРЕВНИЙ АРОМАТ Верхні ноти: сандал Ноти серця: ветивер Базові ноти: лаванда   Доповнення до чоловічого аромату Elite Gentleman In Black  у форматі дезодоранту.   ЗАСТОСУВАННЯ: Не наносити на подразнену шкіру.   Виготовлено в Польщі...
35 ГРН
Дезодорант-антиперспірант з кульковим аплікатором Individual Blue, 50 мл 14572
СВІЖИЙ АРОМАТ З НОТОЮ «ФУЖЕР»   Верхні ноти: грейпфрут, лаванда, шавлія Ноти серця: перець, герань, розмарин Базові ноти: мускус, сандал   Доповнення до аромату Individual Blue. Парфумований дезодорант подарує свіжість і приємний аромат на весь день. ЗАСТОСУВ..
30 ГРН
Дезодорант-антиперспірант з кульковим аплікатором Musk Storm 55233
Розміреному і спокійному ритму життя ти завжди віддаєш перевагу пристрасті і бурхливим емоціям. З новим бадьорим ароматом з нот м'яти, кардамона і дерева ти завжди будеш на вершині хвилі. Відчуй силу стихії з Musk Storm! ТИП  Деревний аромат ПІРАМІДА Верхні ноти: м'ята, Ноти серц..
30 ГРН
Дезодорант-антиперспірант з кульковим аплікатором «Максимальний ефект» для чоловіків, 50 мл 90067
Дезодорант запобігає появі неприємного запаху поту до 72 години*, захищає від надмірного потовиділення, залишається ефективним навіть під час фізичних навантаженнях, дає відчуття свіжості і комфорту. Засіб діє на основі технології Dry Pore (сухі пори). Активні частинки в її складі роз..
35 ГРН
Дезодорант-антиперспірант з кульковим аплікатором «Невидимий бар’єр» для чоловіків (50 мл)89801
Дезодорант-антиперспірант з технологією Dry Pore захищає від запаху поту до 48 годин*. Aктивні частки нейтралізують запах поту, даруючи Тобі впевненість. ЗАСТОСУВАННЯ: Нанести на суху, попередньо очищену шкіру. Не наносити на пошкоджену або подразнену шкіру. Застереже..
35 ГРН
Дезодорант-антиперспирант Dynamic Fresh, 50 мл
Фужерно-цитрусовый аромат (цитрусовый сок, морозная свежесть, чистый мускус).  Произведено согласно мировым стандартам Avon на сертифицированном заводе, расположенном в России/Польше. ..
30 ГРН
Дезодорант-антиперспирант с шариковым аппликатором "Невидимый барьер" для мужчин, 79724
Защита от запаха пота до 48 часов* с дезодорантом-антиперспирантом с шариковым аппликатором. Теперь с технологией "Dry Pore"! Aктивные частицы нейтрализируют запах пота, даря Вам уверенность на 48 часов*. Произведено в России/Польше. * На основании результатов клинического исследован..
30 ГРН
Дезодорант-антиперспирант с шариковым аппликатором "Сила минералов" для мужчин, 46810
Дезодорант-антиперспирант с минерали для мужчин содержит натуральный минеральный комплекс, регулирующий потоотделение, дарит 24* часа защиты от пота и неприятного запаха, ухаживает за кожей подмышек. * на основании клинического исследования №3686-01-07-04    при участии 27 ч..
30 ГРН
Дезодорант-антиперспирант с шариковым аппликатором Avon Classic, 50 мл
Восточно-древесно-пряный аромат (имбирь, кашмеран, ладанник). Произведено в России/Польше ..
30 ГРН

мужской шариковый дезодорант avon – средство для удаления пота. Купить шариковый дезодорант