Шариковый дезодорант

Вид:
На странице:
Сортировка:
Дезодорант-антиперспірант з кульковим аплікатором Aspire Man, 50 мл 60933
ЦИТРУСОВО-ДЕРЕВНИЙ АРОМАТ ЗІ СВІЖИМИ НОТАМИ Верхні ноти: бергамот Ноти серця: імбир Базові ноти: сандал Продовжить звучання аромату і подарує свіжість на весь день. ЗАСТОСУВАННЯ: Наносити на суху, попередньо очищену шкіру. Не наносити дезодорант-антиперспірант на пошкоджен..
35 ГРН
Дезодорант-антиперспірант з кульковим аплікатором Avon Classic, 50 мл 59495
СХІДНО-ДЕРЕВНИЙ АРОМАТ З ПРЯНИМИ НОТАМИ Верхні ноти: імбир, чорний перець Ноти серця: кашмеран Базові ноти: ладанник, тепла ваніль, мускус Доповнення до популярного аромату Avon Classic. Дезодорант подарує свіжість і приємний аромат протягом дня. ЗАСТОСУВАННЯ: Наносити на суху..
35 ГРН
Дезодорант-антиперспірант з кульковим аплікатором Avon Destination Grand Canyon (50 мл)36770
Парфумований дезодорант-антиперспірант продовжить звучання чоловічого аромату Destination Grand Canyon і подарує свіжість на весь день. ТИП Деревно-пряний ПІРАМІДА Верхні ноти: грейпфрут Ноти серця: елемі Базові ноти: атласький кедр ЗАСТОСУВАННЯ  Н..
35 ГРН
Дезодорант-антиперспірант з кульковим аплікатором Avon Destination Wilderness (50 мл) 26679
Дезодорант-антиперспірант — доповнення до чоловічого аромату Destination Wilderness. Підкорюй нові простори! Будь готовий до пригод, і нагородою тобі стануть запаморочливі відкриття і безмежна свобода. Композиція аромату відкривається свіжими бадьорими нотами, триває мужнім акордом гера..
35 ГРН
Дезодорант-антиперспірант з кульковим аплікатором Avon Sport Victory для Нього 50 мл 79707
ФУЖЕРНИЙ АРОМАТ Верхні ноти: крижаний мандарин Ноти серця: елемі Базові ноти: кедр Дезодорант подарує свіжість і приємний аромат протягом дня.  ЗАСТОСУВАННЯ: Наносити на суху, попередньо очищену шкіру. Не наносити дезодорант-антиперспірант на пошкоджену або по..
35 ГРН
Дезодорант-антиперспірант з кульковим аплікатором Black Suede Sport для чоловіків 48729
  ДЕРЕВНО-ЦИТРУСОВИЙ АРОМАТ Верхні ноти: свіжий цитрус Ноти серця: пряна шавлія Базові ноти: терпкий ветивер Дезодорант-антиперспірант продовжить звучання аромату Black Suede Sport і подарує свіжість на весь день. Виготовлено в Росії/Польщі. ..
35 ГРН
Дезодорант-антиперспірант з кульковим аплікатором Dynamic Fresh для чоловіків (50 мл)78040
Дезодорант подарує свіжість і приємний аромат протягом дня.  ТИП Фужерно-цитрусовий аромат  ПІРАМІДА Верхні ноти: цитрусовий сік Ноти серця: морозна свіжість Базові ноти: чистий мускус ЗАСТОСУВАННЯ  Нанести на чисту і суху шкіру пахв круговими р..
35 ГРН
Дезодорант-антиперспірант з кульковим аплікатором Elite Gentleman In Black (50 мл)17730
ФУЖЕРНО-ДЕРЕВНИЙ АРОМАТ Верхні ноти: сандал Ноти серця: ветивер Базові ноти: лаванда   Доповнення до чоловічого аромату Elite Gentleman In Black  у форматі дезодоранту.   ЗАСТОСУВАННЯ: Не наносити на подразнену шкіру.   Виготовлено в Польщі...
35 ГРН
Дезодорант-антиперспірант з кульковим аплікатором Full Speed (50 мл)40051
Дезодорант-антиперспірант — доповнення до популярного чоловічого аромату Full Speed. Дезодорант подарує свіжість і приємний аромат протягом дня. ТИП Цитрусовий аромат ПІРАМІДА Верхні ноти: цитрус, ялівець, березове листя Ноти серця: кардамон, кипарис, морський акорд Базові н..
35 ГРН
Дезодорант-антиперспірант з кульковим аплікатором Full Speed Max Turbo (50 мл) 41494
ДЕРЕВНИЙ АРОМАТ З НОТОЮ «ФУЖЕР» Верхні ноти: бергамот Ноти серця: пряні спеції Базові ноти: мускус ЗАСТОСУВАННЯ: Наносити на суху, попередньо очищену шкіру. Не наносити дезодорант-антиперспірант на пошкоджену або подразнену шкіру. Виготовлено в Польщі. ..
35 ГРН
Дезодорант-антиперспірант з кульковим аплікатором Full Speed Power для чоловіків, 50 мл 39334
ЦИТРУСОВИЙ АРОМАТ ЗІ СВІЖИМИ НОТАМИ Верхні ноти: лимон, зелене листя Ноти серця: розмарин, кардамон, кипарис Базові ноти: сандал, кедр, мускус Доповнення до популярного аромату Full Speed Power. Дезодорант порадує свіжість і аромат на весь день. ЗАСТОСУВАННЯ: Наносити на суху,..
35 ГРН
Дезодорант-антиперспірант з кульковим аплікатором Individual Blue, 50 мл 14572
СВІЖИЙ АРОМАТ З НОТОЮ «ФУЖЕР»   Верхні ноти: грейпфрут, лаванда, шавлія Ноти серця: перець, герань, розмарин Базові ноти: мускус, сандал   Доповнення до аромату Individual Blue. Парфумований дезодорант подарує свіжість і приємний аромат на весь день. ЗАСТОСУВ..
35 ГРН
Дезодорант-антиперспірант з кульковим аплікатором Musk Storm 55233
Розміреному і спокійному ритму життя ти завжди віддаєш перевагу пристрасті і бурхливим емоціям. З новим бадьорим ароматом з нот м'яти, кардамона і дерева ти завжди будеш на вершині хвилі. Відчуй силу стихії з Musk Storm! ТИП  Деревний аромат ПІРАМІДА Верхні ноти: м'ята, Ноти серц..
35 ГРН
Дезодорант-антиперспірант з кульковим аплікатором Musk Vulcain64238
ДЕРЕВНИЙ АРОМАТ Верхні ноти: кардамон Ноти серця: стіраксове дерево, Базові ноти: нота Hot Lava Дезодорант – доповнення до аромату, натхненного силою вулкана! Вибухова свіжість кардамону і привабливе тепло олії стираксу доповнюються гарячим лавовим акордом і перетворюютьс..
35 ГРН

мужской шариковый дезодорант avon – средство для удаления пота. Купить шариковый дезодорант